Oferty specjalne na Noclegowo – bądź lepiej widoczny!

Jak być lepiej widocznym dla gości poszukujących zakwaterowania na Noclegowo? Oferta specjalna to bezpłatne narzędzie dostępne w panelu po aktywacji obiektu. Polecamy sprawdzić jej skuteczność!

Goście myśląc o wakacjach, bądź weekendach takich jak majówka, chętnie wyszukują noclegów na liście ofert specjalnych. Wystarczy chwila, aby przygotować atrakcyjną propozycję, która zwiększy ilość otrzymywanych zapytań. Oprócz standardowych list wyszukiwania w danej lokalizacji, obiekt będzie dodatkowo widoczny na liście ofert specjalnych na stronie głównej.

Jak szybko dodać swoją ofertę? Spieszymy z pomocą!

Po zalogowaniu się do panelu swojej oferty, kliknij w bocznym menu zakładkę “Reklamy dodatkowe” i dalej “Oferty specjalne”.

oferty specjalne5 1024x348 - Oferty specjalne na Noclegowo - bądź lepiej widoczny!

Oferty specjalne w panelu klienta


oferty specjalne4 - Oferty specjalne na Noclegowo - bądź lepiej widoczny!

Edycja oferty specjalnej

Po wyborze jednego z wariantów przechodzimy do formularza edycji, gdzie należy zamieścić szczegóły naszej oferty. Nie zapomnijcie o dodaniu zdjęcia, które wyróżni ofertę wśród konkurencji oraz o kliknięciu przycisku “Zapisz” i “Aktywuj ofertę”.

Co ważne – ofertę można aktywować na 7 dni. Po tym czasie wygasa, więc jeśli chcemy, aby była widoczna przez dłuższy okres to warto co 7 dni aktywować ją ponownie. Nie trzeba tworzyć oferty od nowa – wystarczy kliknąć przycisk “Przedłuż na 7 dni”.

przedłuż na 7 dni - Oferty specjalne na Noclegowo - bądź lepiej widoczny!

Przedłuż ofertę specjalną

Oferta będzie widoczna dla gości w prezentacji obiektu pod galerią i opisem:

oferty specjalne w prezentacji - Oferty specjalne na Noclegowo - bądź lepiej widoczny!

Oferty specjalne w prezentacji obiektu

A także na stronie głównej na liście wszystkich ofert specjalnych:

oferty specjalne 1024x217 - Oferty specjalne na Noclegowo - bądź lepiej widoczny!

Oferty specjalne na stronie głównej Noclegowo

Taka reklama dodatkowa jest dobrym sposobem, aby dotrzeć do jak największego grona odbiorców. Warto przygotować nawet niewielki rabat np. 5% czy 10% mniej od standardowej stawki za nocleg. W ten sposób, zachęcisz gości i jesteśmy przekonani, że uda się pozyskać nowe rezerwacje.

Chcesz pozyskać nowych gości?

Opublikowano:

Autor:

Pierwsze kroki na swojej ścieżce zawodowej stawiała w hotelarstwie. Nieustannie poszerza wiedzę w zakresie marketingu internetowego i copywritingu. W wolnych chwilach pakuje plecak i szuka natchnienia na górskich szlakach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook