Oferty specjalne na Noclegowo – bądź lepiej widoczny!

Jak być lepiej widocznym dla gości poszukujących zakwaterowania na Noclegowo? Oferta specjalna to bezpłatne narzędzie dostępne w panelu po aktywacji obiektu. Polecamy sprawdzić jej skuteczność!

Goście myśląc o wakacjach, bądź weekendach takich jak majówka, chętnie wyszukują noclegów na liście ofert specjalnych. Wystarczy chwila, aby przygotować atrakcyjną propozycję, która zwiększy ilość otrzymywanych zapytań. Oprócz standardowych list wyszukiwania w danej lokalizacji, obiekt będzie dodatkowo widoczny na liście ofert specjalnych na stronie głównej.

Jak szybko dodać swoją ofertę? Spieszymy z pomocą!

Po zalogowaniu się do panelu swojej oferty, kliknij w bocznym menu zakładkę “Reklamy dodatkowe” i dalej “Oferty specjalne”.

Oferty specjalne w panelu klienta

Edycja oferty specjalnej

 

Po wyborze jednego z wariantów przechodzimy do formularza edycji, gdzie należy zamieścić szczegóły naszej oferty. Nie zapomnijcie o dodaniu zdjęcia, które wyróżni ofertę wśród konkurencji oraz o kliknięciu przycisku “Zapisz” i “Aktywuj ofertę”.

Co ważne – ofertę można aktywować na 7 dni. Po tym czasie wygasa, więc jeśli chcemy, aby była widoczna przez dłuższy okres to warto co 7 dni aktywować ją ponownie. Nie trzeba tworzyć oferty od nowa – wystarczy kliknąć przycisk “Przedłuż na 7 dni”.

Przedłuż ofertę specjalną

Oferta będzie widoczna dla gości w prezentacji obiektu pod galerią i opisem:

Oferty specjalne w prezentacji obiektu

A także na stronie głównej na liście wszystkich ofert specjalnych:

Oferty specjalne na stronie głównej Noclegowo

Taka reklama dodatkowa jest dobrym sposobem, aby dotrzeć do jak największego grona odbiorców. Warto przygotować nawet niewielki rabat np. 5% czy 10% mniej od standardowej stawki za nocleg. W ten sposób, zachęcisz gości i jesteśmy przekonani, że uda się pozyskać nowe rezerwacje

Oferujesz noclegi? Dodaj obiekt i pozyskaj gości z Noclegowo.pl :)

Dowiedz się więcej – pobierz bezpłatny e-book!

 

 

Opublikowano:

Autor: Marta Gill

Pierwsze kroki na swojej ścieżce zawodowej stawiała w hotelarstwie. Znając wyzwania stojące przed menadżerami obiektów noclegowych, obecnie z zaangażowaniem pomaga im pozyskiwać nowych gości. Nieustannie poszerza wiedzę w zakresie marketingu internetowego i copywritingu. W wolnych chwilach pakuje plecak i szuka natchnienia na górskich szlakach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *