Be Happy Museum Zakopane
Be Happy Museum Zakopane
Be Happy Museum Zakopane
Be Happy Museum Zakopane
Be Happy Museum Zakopane
Be Happy Museum Zakopane
Be Happy Museum Zakopane
Be Happy Museum Zakopane

Be Happy Museum Zakopane

Be Happy Museum w Zakopanem

Zakopane to miejscowość turystyczna oferująca wiele atrakcji gościom nie tylko z różnych części naszego kraju, ale i z zagranicy. Warto przyjechać tu zarówno w sezonie letnim, jak i zimą, na pewno nie będziemy się nudzić. Można wybrać się na wycieczkę w góry, doskonale oznakowanymi szlakami, którymi dojdziemy nad Morskie Oko, na Wzgórze Antałówka, czy do Doliny Białego.

Zima to z kolei białe szaleństwo, trasy narciarskie w Centrum Narciarskim Nosal i w innych miejscach regionu zakopiańskiego. Znajdzie się także coś dla miłośników nietypowych, oryginalnych rozrywek, na których czeka Be Happy Museum, gdzie można rozwinąć swoją wyobraźnię.

Czym jest to popularne muzeum w Zakopanem?

Wszyscy młodzi ludzie, chociaż nie tylko, będąc w "stolicy polskich Tatr", zdecydowanie powinni zajrzeć do Be Happy. Jest to miejsce przede wszystkim polecane miłośnikom mediów społecznościowych, takich jak Instagram czy Facebook, lubiących robić oryginalne zdjęcia oraz filmiki i wrzucać je na swój profil, chcących pokazać światu swoje najlepsze selfie.

To właśnie dla nich stworzono ten magiczny świat, bajkowe, wręcz nierealne scenografie, tła dla zdjęć w wyrazistych kolorach, dzięki czemu zdjęcia będą wyglądać niepowtarzalnie. Można z tego skorzystać nie tylko w Warszawie i Zakopanem, filie Be Happy Museum znajdziemy również w Szczecinie oraz w Krakowie i zapraszamy do ich odwiedzenia.

Gdzie w Zakopanem znajdziemy to nietypowe muzeum?

Zdecydowanie daj się porwać jedynej w swoim rodzaju przygodzie i udostępnij wrażenia z niej znajomym w Internecie. Dzięki możliwości zrobienia zdjęć na bajkowym tle, w otoczeniu olbrzymich kolorowych jednorożców, czy ulubionych słodyczy, wspomnienia mają jeszcze bardziej wyrazisty kształt i przede wszystkim barwę. W muzeum znajdziemy także pokoje iluzji, gdzie świat jest wywrócony do góry nogami.

To unikalne w Zakopanem muzeum znajdziemy w samym centrum miasta, w Centrum Handlowym Krupówki 44, warto więc przy okazji zapoznać się z innymi atrakcjami znajdującymi się na tym najchętniej odwiedzanym deptaku. Muzeum jest czynne przez siedem dni w tygodniu, w godzinach od 10 do 20. Zapewnia doskonałą zabawę dla całej rodziny, która na pewno wywoła uśmiechy na twarzach dorosłych i dzieci.

Aby skorzystać z tej i innych atrakcji, trzeba wcześniej zarezerwować nocleg w tym mieście, a znajdziemy między innymi noclegi w centrum Zakopanego, w tym noclegi koło Krupówek, oraz noclegi z wyżywieniem w Zakopanem, czy tanie noclegi w kwaterach prywatnych, Zakopane zapewnia je we wszystkich dzielnicach i okolicy miasta.

Opinie

  • 5
    Wyjątkowy Pobyt: luty 2020

    Najlepsza atrakcja w Zakopanem. Super miejsce do robienia zdjęć na Instagrama i nagrywania filmików na Tik Toka.

    Tomasz M. • 01.07.2020

Lokalizacja

5
Wyjątkowy na podstawie 1 opinii