Park linowy TarzanPark

Park linowy TarzanPark

Park Linowy Tarzan Park we Władysławowie (Park Linowy Alfa)

Decydując się na spędzenie urlopu we Władysławowie, mieście nad Zatoką Pucką, na Pomorzu Gdańskim, chcemy nie tylko opalać się na plaży, czy kąpać w orzeźwiających falach Bałtyku, wiele osób szuka mocnych wrażeń, podnoszących poziom adrenaliny we krwi. Szukają możliwości aktywnego, radosnego wypoczynku na świeżym powietrzu, a w tym mieście czeka na nich niezwykła przygoda w stuprocentowo bezpiecznych warunkach, Park Linowy Alfa Władysławowo, znany kiedyś jako Tarzan Park.

Gdzie znajduje się ta chętnie odwiedzana atrakcja?

Tarzan, a obecnie Alfa Park Władysławowo, znajdziemy w tym mieście przy ul Żeromskiego 37 na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Neptun, zlokalizowany jest przy wyjeździe z Władysławowa, przy drodze prowadzącej do niedalekiego Chłapowa. Cieszy się olbrzymią popularnością od momentu otwarcia i zdecydowanie powinna go odwiedzić każda osoba wypoczywająca we Władysławowie w sezonie wakacyjnym i sprawdzić swoją sprawność fizyczną.

Oczywiście warto także zapoznać się z innymi atrakcjami, nie tylko w samym mieście, ale i np. w pobliskiej Jastarni. We Władysławowie powinniśmy zobaczyć Muzeum Motyli w Domu Rybaka, Port Rybacki, Lunapark Sowiński i przejechać trasę rowerową z Władysławowa na Hel. Należy jednak wcześniej zadbać o noclegi, wynająć pokoje w kwaterach prywatnych, w hotelach lub pensjonatach, dostępne są także domki letniskowe oraz noclegi z wyżywieniem i noclegi z psem, dla wypoczywających ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi.

Polecamy: Noclegi z wyżywieniem we Władysławowie

Jakie obiekty znajdują się na terenie Parku Linowego we Władysławowie?

Park Linowy we Władysławowie został zaprojektowany i stworzony dla wszystkich miłośników aktywnych form wypoczynku, lecz jednocześnie w taki sposób, aby każdy, kto chce, bez względu na stopień sprawności fizycznej mógł z niego skorzystać. Zachęca 8 trasami specjalnie zaprojektowanymi i zbudowanymi dla osób w różnym wieku, szukających świetnej zabawy.

Są one o różnym stopniu trudności, różniące się między innymi długością przejścia oraz ilością przeszkód. Właściciele parku zapraszają do odwiedzin, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa, a korzystać z tras można tylko w specjalnych uprzężach. Spośród wszystkich dostępnych tras, warto wyróżnić, białą, tzw. dla dzieci malutkich, zieloną, pomarańczową, mającą 110 m długości i żółtą, dla dzieci mających powyżej 110 cm wzrostu.

Ten niezwykle popularny kompleks oferuje również bardziej zaawansowane trasy, takie jak czerwona, czarna, niebieska oraz trasa tandem przeznaczona jednocześnie dla dwóch użytkowników, a wszystkie są dla osób powyżej 140 cm wzrostu. Cennik przejścia poszczególnych tras znajdziemy na miejscu i w Internecie, ceny nie są wygórowane i warto zaplanować pobyt w tym Parku Linowym.

Opinie

  • Park linowy we Władysławowie jest atrakcją nie tylko dla dzieci,ale również dla dorosłych.Do dyspozycji jest 6 tras.

    05.06.2014

Lokalizacja

To miejsce nie posiada jeszcze oceny. Dodaj pierwszą.