Sea & City | Apartament dla 4 osób

Bohaterów Monte Cassino 38/8, 81-805 Sopot

O obiekcie

Apartament "SEA & CITY" to miejsce dla tych którzy szukają relaksu na nadbałtyckich plażach, lubują się w spacerach czy zwiedzaniu urokliwych zakątków miast i zabytków, oraz dla tych którzy pragną wrażeń, zabawy do białego rana, śmiechu, zakupów i przygód. To wszystko znajdziecie w Sopocie. A nasz apartament znajduje się w samych jego sercu. W miejscu gdzie toczy się życie tego miasta.

Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowy, urządzony w eleganckim i klasycznym stylu apartament. W pełni wyposażony z myślą o wygodzie gości. Znajdziecie w nim to co potrzebne aby spędzić czas tak jak lubicie

Przydatne informacje

Zameldowanie Po 15:00
Wymeldowanie Przed 11:00
Zadatek przy rezerwacji
Jest podstawą potwierdzenia rezerwacji. Wynosi 100% wartości rezerwacji i jest płatny z góry po potwierdzeniu dostępności przez gospodarza.
Odwołanie rezerwacji
Bezpłatne odwołanie rezerwacji przed wpłatą zadatku. Po wpłacie zadatku opłata rezygnacyjna wynosi 100% kosztu pobytu.

Udogodnienia

Opinie gości

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

Bohaterów Monte Cassino 38/8, 81-805 Sopot

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Noclegi w podobnych lokalizacjach

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.