Wynajem krótkoterminowy – szkolenia, warsztaty, wydarzenia

Szukasz wiedzy z najmu krótkoterminowego? Zobacz, kiedy odbywają się najbliższe szkolenia!

Jeżeli jesteś osobą, która prowadzi biznes najmu krótkoterminowego, radzimy by edukować się jak najwięcej, bo każdy następny element wiedzy prowadzi do zwiększenia efektywności oferty i poziomu usług, które oferujesz. Dużo praktycznej wiedzy znajdziesz także na naszym kanale na YouTube – Noclegowo.tv, gdzie prowadzimy wywiady z ekspertami od wynajmu krótkoterminowego.

Warto wybrać się: 

13 kwietnia 2019 – Warszawa – Jak zarabiać na wynajmie krótkoterminowym

Szkolenie organizowane przez Grzegorza Grabowskiego w trakcie którego eksperci – praktycy przekażą pigułkę wiedzy o tym, jak robić najem krótkoterminowy: jak pozyskiwać gości do apartamentów, jak efektywnie obsługiwać apartamenty, jak zwiększyć biznes z kilku do kilkudziesięciu (albo nawet kilkuset) apartamentów, a także jak rozliczać taką działalność.

25 maja 2019 – Wrocław – Krótka Konferencja

 Konferencja grupy na facebooku Michała Borychowskiego (krótki-termin.pl). Dedykowana dla osób, które prowadzą najem krótkoterminowego. Wśród prelegentów znajdziemy m.in. Mateusza Goliata (Noclegowo.pl), Sebastiana Andruszczaka (yieldPlanet). 

1 czerwca 2019 – Wrocław – Najem krótkoterminowy i kwatery pracownicze
Całodniowe szkolenie dla osób, które chcą poznać najem krótkoterminowy od podstaw oraz zautomatyzować swój biznes.

Odwiedzaj stronę regularnie, by dowiadywać się o wszystkich szkoleniach :)

Sprawdź również: eksperci wynajmu krótkoterminowego.

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

2 komentarze

Mateusz Goliat

Aktualnie Noclegowo nie prowadzi własnych warsztatów z zakresu wynajmu krótkoterminowego, ale jesteśmy prelegentami na wydarzeniach organizowanych przez inne podmiotu. Z całą pewnością w tym roku jeszcze się takie inicjatywy pojawią, będziemy o tym informować na bieżąco.

Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook