Sposób rezerwacji
Elastyczna rezerwacja
Typ miejsca
Rodzaj zakwaterowania
Cena
Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.
Lokalizacja
Udogodnienia
Przeznaczenie
Przytulny apartament dla 6 osób. Położony w znakomitej lokalizacji - budynek w bliskiej odległości od od Hali EXPO XXI i Dworca Zachodniego.
Apartament 2-pokojowy dla 6 osób na warszawskim Muranowie, skąd jest bardzo bliska odległość spacerowa od Nowego i Starego Miasta.
Apartamenty dla 6 osób w pełni wyposażone w centrum Miasta
Luksusowy apartament dla 4 osób blisko centrum.
Luksusowy Apartament w samym centrum miasta, w pobliżu jednej z głównych ulic Warszawy. Odległość spacerowa do Starego Miasta i Nowego Miasta.
Eleganckie apartamenty, położone w niewielkiej odległości od Warszawskiego Centrum Expo XXI i Dworca Warszawa Zachodnia.
Luksusowy, dwupokojowy apartament dla 4 osób, w pobliżu Dworca Centralnego, Złotych Tarasów i Ronda ONZ. W samym centrum Warszawy.
Przytulny i nowoczesny apartament z 2 sypialniami, bardzo dobrze skomunikowany z centrum, kilkanaście minut komunikacją miejską.
Apartament dwupokojowy w samym centrum Warszawy. W pobliżu: Dworzec Centralny, Złote Tarasy i Rondo ONZ.
Apartament w ścisłym Centrum. Przy Placu Grzybowskim, 3 minuty do metra, Pałacu Kultury, Dworca Centralnego.
Mieszkanie w ścisłym centrum . WiFi . Klimatyzacja . Wyposażone . Balkon .
Mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy : 200m do Pałacu Kultury i Nauki , 150m stacja metra ''Świętokrzyska'' ( 2 linie ) , 800m do Dworca Centralnego.
Mieszkanie w ścisłym centrum . Przy stacji metra ''Świętokrzyska'' ( 2 linie ) . Bardzo dobry punkt komunikacyjny . Widok na Pałac Kultury i Nauki .
Niebieskie studio dla dwóch osób w samym Centrum miasta. Świetna komunikacja. Małe? Faktycznie, ale jest wszystko co potrzebne na kilkudniowy pobyt.
Mieszkanie w ścisłym centrum : - 250 m do Pałacu Kultury i Nauki ; - 800m do Dworca Centralnego ; - 150m do stacji metra ''Świętokrzyska''
Komfortowy apartament z darmowym parkingiem podziemnym i WiFi, klimatyzowany, wejście na kod, więc zameldowanie i wymeldowanie jest samoobsługowe.
Mieszkanie dla 4 osób. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz oddzielnej sypialni i łazienki.
Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!
Prognoza pogody na dziś (03-12-23)
Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.
Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.
W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.