Przytulny i nowoczesny apartament z 2 sypialniami przy ul. Białobrzeskiej na Starej Ochocie. Nowocześnie wyposażony we wszystkie potrzebne sprzęty przy pobycie korporacyjnym. W sypialniach są biurka do pracy. W przedpokoju dwie szafy wnękowe, w łazience wanna z prysznicem. Elegancko urządzona kuchnia, w pełni wyposażona, z piekarnikiem, lodówką, płytą gazową, kompletem naczyń, czajnikiem elektrycznym umożliwi przygotowywanie posiłków. Przestronny salon z dużą, podwójną sofą, stolikiem kawowym i TV. Apartament idealny na pobyt dla pary. Samochód można zaparkować przed budynkiem.
W pobliżu kryty basen, sklepy, kawiarnie, restauracje, bazarek, przystanki komunikacji miejskiej. Okolica cicha i spokojna.
Znakomita komunikacja z centrum, zaledwie kilkanaście minut środkami komunikacji miejskiej.
Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.
Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.
W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.