Domki letniskowe, Mazury, z własnym pomostem i sprzętem pływającym

Radosna 34, 19-300 Lepaki Małe
Obiekt na wyłączność
Prywatna łazienka
Bezpłatna zmiana terminu
Stworzony dla rodzin

O obiekcie

Ceny poza sezonem od 360 do 390 zł za dobę ( przy 4 osobach )

Zapraszamy Na Radosną do cichej i spokojnej okolicy niedaleko malowniczego Ełku – stolicy Mazur. Do dyspozycji gości oferujemy ogrodzoną działkę - 33 ary, 13m wysokości (różnica poziomów) z własną linią brzegową, pomostem, łódką, kajakiem, rowerem wodnym, kapokami, rowerami w cenie. Dodatkowo dysponujemy dużym placem zabaw z trampoliną, wędzarnią, miejscem na ognisko ( z drewnem w cenie), grę w piłkę. Na pięknie zagospodarowanym w roślinność terenie są trzy domki 4os. z możliwością do 6 os. z dwiema sypialniami, z dużym, zamykanym tarasem z widokiem na jezioro, oraz 1 domek 4 osobowy z jedną sypialnią i rozkładanym narożnikiem w dużym salonie z aneksem kuchennym z tarasem i widokiem na plac zabaw i jezioro. Nowe, komfortowe domki w stylu skandynawskim są wyposażone w:

- klimatyzację
- TV, Wi-fi,
- dwie sypialnie ( domek 1 i 2 - łóżko małżeńskie i dwa pojedyncze – 470 zł/dobę w sezonie ) ,( 390 zł poza sezonem )– do 4 osób z możliwością do 2 dodatkowych osób. Dodatkowe osoby po 50 zł za dobę – rozkładany narożnik w salonie z aneksem),
- jedna sypialnia (domek 3 – łóżko małżeńskie i rozkładany narożnik w salonie z aneksem – 440 zł/dobę w sezonie), ( 360 zł poza sezonem ).
- łazienkę (prysznic, toaleta),
- w pełni wyposażoną kuchnię (lodówka, płyta ceramiczna, czajnik, toster, naczynia, garnki, patelnie),
- pościel, ręczniki, koce,
- moskitiery w każdym oknie,
- rolety wewnętrzne,
- TARAS Z WIDOKIEM NA JEZIORO ☀️
Na tarasie:
- stół, krzesła, leżaki,
- przy każdym domku duży grill z ławeczką
Zadatek wynosi 30% całej sumy za wynajem. Przy podpisaniu umowy najmu kaucja zwrotna wynosi 400 zł.

W miesiącach lipiec i sierpień preferujemy wynajem domków od soboty do soboty.

Malownicze okolice stwarzają idealne warunki do uprawiania sportów wodnych, wypraw rowerowych, jazdy konnej, odwiedzenia i karmienia mieszkających nieopodal Alpak, wędkowania, czy pieszych wycieczek.
Jest to wspaniała baza wypadowa do zwiedzania miast, atrakcji:
~ 2 km Bartosze ALPAKI
~ 7 km Ełk, (Sklepy, restauracje, park linowy, promenada nad jeziorem ełckim, plaża miejska, park Kopernika, Kolej Wąskotorowa, Kolej na Lego, Muzeum Historyczne, zamknięty park wodny, kompleks sportowy, Wieża Ciśnień, papugarnia, park trampolin, tor kartingowy)
~ 25 km, Stare Juchy (wieża widokowa, plaża miejska)
~ 30 km, Olecko ( Rynek miejski, promenada)
~ 31 km, Okrągłe - Safari
~ 36 km Grajewo ( Gokarty terenowe Buggy)
~ 47 km Augustów, ( Wodny wyciąg narciarski, Muzeum kanału Augustowskiego, rejs katamaranem lub gondolą do Studzienicznej i Rospudy)
~ 55 km Giżycko,( Porty żeglarskie, Twierdza Boyen, most obrotowy, park linowy)
~ 58 km do Mikołajek ( duży port żeglarski z promenadą )
- 58 km Osowiec Twierdza – bunkry, Narodowy Park Biebrzański,
~ 70 km Gołdap ( Tężnie solankowe, Safari, Piękna Góra, piramidy w Rapie),
~ 77 km do mostów w Stańczykach,
~ 88 km do Gierłoży – Wilczy Szaniec, Mamerki, klasztor w Wigrach,
- Spływy kajakowe, ze Stradun do jeziora Ełckiego, z Ukty, Czarną Hańczą
Zapraszamy :)

 

---------------------------------------------------------------------------------------

Regulamin najmu:

 

 • Niniejszy regulamin określa warunki, na których można dokonać rezerwacji i najmu Domków nad jeziorem, zwanych dalej „Domkami na Radosnej”, terenu przyległego oraz urządzeń na terenie obiektu
 • Dokonanie rezerwacji i wpłata przez Najemcę ustalonego przez Wynajmującego zadatku są jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego regulaminu.
 • Uzgodnioną rezerwację wstępną (telefoniczną lub mailową) należy potwierdzić wpłacając na nr 45 1140 2004 0000 3802 8016 4843 kwotę zadatku w wysokości 30% przewidzianych kosztów pobytu w ciągu 3 dni (liczy się data zaksięgowania na koncie odbiorcy). Brak wpłaty w powyższym terminie powoduje anulowanie rezerwacji wstępnej. W tytule wpłaty należy wpisać „zadatek za okres od….do…., liczba osób, tel..”
 • W przypadku odwołania rezerwacji przez Najemcę, zadatek nie podlega zwrotowi.
 • Odbiór kluczy do domku następuje bezpośrednio na terenie obiektu.
 • Przyjazd i odbiór domku przez Najemcę powinien nastąpić o godz 16.00. Najemca zobowiązany jest do poinformowania Wynajmującego lub osoby odpowiedzialnej za przekazanie kluczy wcześniej, jeżeli godzina przyjazdu jest inna. Wyjazd Najemcy i odbiór domku przez Wynajmującego następuje w ostatnim dniu pobytu do godz. 11.00. W szczególnych przypadkach godziny przyjazdu i wyjazdu do wcześniejszego uzgodnienia.
 • Zakwaterowanie i wykwaterowanie następuje w obecności Wynajmującego.
 • W pierwszym dniu pobytu pobierana jest kaucja gwarancyjna w wysokości 400 zł od domku, która zostanie zwrócona Najemcy po sprawdzeniu pomieszczeń oraz inwentarza wewnątrz i na zewnątrz domku przekazanego w użytkowanie Najemcy. Zwrot kaucji nastąpi po opuszczeniu domku przez najemcę.
 • Kaucja służy do pokrycia ewentualnych szkód wyrządzonych przez Najemcę podczas pobytu i Wynajmujący ma prawo dokonać potrącenia równowartości szkód. Jeżeli kaucja nie rekompensuje powstałej szkody, Najemca zobowiązany jest do pokrycia szkody w pełnym wymiarze kosztów jej usunięcia do dnia zwrotu domku w formie gotówki lub w terminie ustalonym przez Wynajmującego w formie przelewu na wskazane konto bankowe. Jeśli Najemca nie pokryje roszczeń w wyznaczonym terminie, Wynajmujący może domagać się odszkodowania na drodze sądowej.
 • Najemca po przyjeździe, ale przed wprowadzeniem się zobowiązany jest odebrać domek, tzn. sprawdzić meble, okna, kabinę prysznicową i pozostałe urządzenia znajdujące się w domku i poza nim. Pozytywny odbiór Najemca potwierdza własnoręcznym podpisem pod umową.
 • Opłata za pobyt (pomniejszona o wpłacony zadatek) uiszczana jest z góry przez Najemcę w dniu przyjazdu przy dokonywaniu formalności meldunkowych, w przeciwnym wypadku dom nie zostanie przekazany.
 • Na okres pobytu zalecane jest zawarcie ubezpieczenia we własnym zakresie. Najpełniejszej informacji na ten temat udzielą Państwu firmy ubezpieczające turystów.
 • Najemca staje się odpowiedzialny za stan przedmiotów znajdujących się na wyposażeniu domku z chwilą przejęcia klucza.
 • Przed wyjazdem Najemca powinien przekazać domek, teren przyległy oraz wszelkie urządzenia w takim stanie, w jakim je zastał.
 • Podana w umowie liczba osób jest uważana za liczbę maksymalną. W przypadku przekroczenia deklarowanej w umowie liczby osób korzystających z domku (bez zgody i wiedzy Wynajmującego lub osoby upoważnionej), wynajmujący zastrzega sobie prawo do natychmiastowego zerwania umowy z wszystkimi konsekwencjami bez konieczności zwrotu wniesionej wcześniej opłaty.
 • Najemca nie może użyczać albo oddawać domku w podnajem innym osobom.
 • Najemca nie może bez zgody Wynajmującego zabierać ze sobą do domku zwierząt (psy, koty i tp.). Pobyt w domku zwierząt możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu i za dodatkową opłatą.
 • Na terenie wyznaczono parking niestrzeżony. Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy.
 • Wynajmujący nie bierze odpowiedzialności za rzeczy zaginione w czasie pobytu w domku. Obowiązek zabezpieczenia przed kradzieżą i zniszczeniem spoczywa na Najemcy
 • Korzystający z obiektu zobowiązani są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego i odpowiadają za wszelkie szkody wyrządzone w domku i na terenie przyległym podczas pobytu. Najemca nie ma prawa bez wcześniejszej pisemnej zgody Wynajmującego dokonywać jakichkolwiek napraw lub zmian na terenie obiektu. O konieczności dokonania napraw lub nakładów Najemca zobowiązany jest niezwłocznie poinformować Wynajmującego.
 • Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za ewentualny brak wody, spowodowany problemami w centrali wodociągów i brakiem dostępu prądu spowodowany problemami w elektrowni.
 • Palenie tytoniu może się odbywać wyłącznie poza pomieszczeniami domku. Przestrzeganie przepisów przeciwpożarowych podczas całego okresu trwania wynajmu należy do Najemcy. Ewentualne skutki nieprzestrzegania przepisów przeciwpożarowych obciążają w całości Najemcę. Za przestrzeganie zasad porządku publicznego i współżycia sąsiedzkiego odpowiedzialny jest Najemca. Organizowanie głośnych imprez, a także spotkań towarzyskich z osobami z zewnątrz (bez zgłoszenia pobytu) jest niedopuszczalne.
 • W przypadku, gdy Najemca w sposób znaczący narusza spokój i/lub dobra sąsiadów oraz nie przestrzega powszechnie stosowanych norm współżycia między ludźmi, Wynajmujący zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia Najemcy pobytu w domku i nie jest wówczas zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.
 • Korzystający z wyposażenia i urządzeń zewnętrznych tj. pomostu i sprzętu pływającego, placu zabaw, miejsca na ognisko powinni wystrzegać się niebezpieczeństwa upadku z wysokości, poparzenia lub utonięcia. Małe dzieci oraz osoby po spożyciu alkoholu powinny być pod opieką osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo.
 • Korzystanie z dostępu do jeziora może odbywać się w sposób rozsądny, w żadnym przypadku po spożyciu alkoholu. Małe dzieci powinny być pod opieką osób pełnoletnich.
 • Ze względu na ewentualny niekorzystny charakter dna jeziora (kamyki, muszle) zaleca się korzystanie z butów przeznaczonych do kąpieli.
 • Na terenie obiektu istnieje możliwość korzystania ze sprzętu wodnego (łódka, kajaki) oraz rowerów terenowych
 • Zabrania się wrzucania do toalet innych przedmiotów higienicznych niż papier toaletowy. Wrzucanie przedmiotów tj. patyczki higieniczne, chusteczki nawilżone, nici dentystyczne, tampony, wkładki higieniczne, nawilżony papier toaletowy, niedopałki papierosów, resztki jedzenia, części odzieży i inne grozi zablokowaniem przepompowni kanalizacji sanitarnej.
 • We wszystkich sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem decyduje Wynajmujący.
 • Przydatne informacje

  Zameldowanie Po 16:00
  Wymeldowanie Przed 10:00
  Zwierzęta
  Zwierzęta nie są akceptowane
  Palenie
  Palenie jest dozwolone
  Akceptowane formy płatności
  Gotówka, przelew
  Możliwe dodatkowe opłaty
  Opłata miejscowa (za dobę za osobę): 2.8 zł, opłata za zwierzę (za pobyt): 100 zł, kaucja zwrotna (za pobyt): 400 zł.
  Parking
  • prywatny
  • liczba miejsc parkingowych: 6
  • na terenie obiektu
  • bezpłatny
  • nie wymaga rezerwacji miejsc
  • dodatkowe cechy parkingu: zamknięty, na posesji obiektu, przy ulicy
  Inne
  Przy meldunku pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 400 zł za domek.
  W dniu przyjazdu pobierana jest opłata klimatyczna w wysokości 2,80 zł za dobę za osobę.

  Udogodnienia

  Opinie gości

  Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

  Lokalizacja

  Radosna 34, 19-300 Lepaki Małe

  W pobliżu

  • Sklep spożywczy/supermarket 4 km
  • Restauracja 8 km
  • Przystanek 500 m
  • Dworzec 9 km
  • Szpital 10 km
  • Kawiarnia / bar 8 km
  • Bazar / rynek 10 km
  • Aquapark 8 km
  • Jezioro 30 m
  • Stare miasto 9 km
  • Deptak 8 km
  • Wyciąg narciarski 70 km
  • Lotnisko 230 km
  • Rzeka 12 km
  • Park rozrywki 8 km
  • Plaża 2 km

  Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

  Noclegi w podobnych lokalizacjach

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.