Zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi podróży w związku z COVID-19. Dowiedz się więcej.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Pokaż mapę

Z rezerwacją online

Rodzaj zakwaterowania:

Cena:

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia:

Oferty okazjonalne:

Przeznaczenie:

O Starych Juchach

Stare Juchy to idealne miejsce na wypoczynek dla osób spragnionych spokoju i błogiego relaksu nad jeziorem. Położenie wsi nad Jeziorem Jędzelewo pozwala na odpoczynek na plaży nad spokojną wodą. Można tutaj wypożyczyć sprzęty wodne, które umilą czas osobom, które lubią aktywne formy wypoczynku. Z drugiej strony wsi znajduje się Jezioro Rekąty. Będąc w Starych Juchach koniecznie trzeba odwiedzić wieżę widokować, z której możemy podziwiać piękną mazurską panoramę z jeziorami i zielenią na pierwszym planie. 

W Starych Juchach znajdziemy kilka zabytków, należy do nich kościół z XVI wieku, głaz narzutowy oraz zespół dworski z XIX wieku. To miejsce to prawdziwy raj dla osób kochających wiejski klimat. Nie ma lepszego miejsca nad odpoczynek, przekonajcie się sami!

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.