Apartament Lena III położony w cichej spokojnej dzielnicy
W apartamencie Lena III są dwie niezależne sypialnie, salon z aneksem kuchennym , hol , łazienka z prysznicem i WC oraz balkon
. W pierwszej sypialni jest dwuosobowe łóżko, dwie szafki nocne, komoda na odzież, dwa krzesła i TV 32" .
W drugiej sypialni dwa pojedyncze łóżka , dwie szafki nocne, półka , dwa krzesła ,szafa ubraniowa i TV32"
W salonie z aneksem kuchennym stoi duży rozkładany narożnik z możliwością spania (140x 200 ), ława , pufy ,komoda na odzież szafka pod TV 48" , stół i sześć krzeseł , meble kuchenne wraz wyposażeniem lodówka,zmywarka ,mikrofala ,płyta indukcyjna , ciśnieniowy expres do kawy z młynkiem,zlewozmywak ,pochłaniacz, toster, czajnik bezprzewodowy ,garnki, patelnie , kieliszki różnego rodzaju ,miski ,zastawa stołowa ,sztućce oraz różne przybory kuchenne do przygotowania posiłków .
W holu komoda na obuwie ,lustro i wieszaki .
Parking przy apartamencie okamerowany płatny .
Wyjątkowy!
Szybki kontakt z Właścicielką i sprawne zameldowanie. Bardzo czyste, świetnie wyposażone, przestronne mieszkanie z wygodnymi łóżkami. Znajduje się ono w spokojnej okolicy i stanowi fajny punkt wypadow ... y do Karpacza lub Czech. Ogromny plus za ciśnieniowy ekspres do kawy! Dzieci natomiast zachwycone były Xboxem. Gdybym bardzo ale to bardzo ???? chciała coś poprawić to dodałabym jedynie kilka kubków do herbaty więcej. Szczerze polecam miejsce!
Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.
Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.
W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.