Miejsce iluzji, złudzeń optycznych i obrazów 3D - Illusion House

Illusion House

Illusion House w Zakopanem - atrakcje i wesoła zabawa dla całej rodziny

Zakopane zachęca do przyjazdu wieloma atrakcjami, jakie oferuje zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Na turystów czekają malownicze górskie szlaki, począwszy od najłatwiejszych, takich jak do Doliny ku Dziurze, jak i trudniejsze, prowadzące na Kasprowy Wierch, Giewont czy do Doliny Czarnego Stawu pod Rysami.

Samo miasto także ma wiele do zaoferowania, spacer deptakiem Krupówki, zwiedzanie licznych muzeów, na czele z Muzeum Tatrzańskim, czy relaksującą wizytę w Piwnym Spa. Znajdzie się także coś dla miłośników bardziej oryginalnych rozrywek, parki rozrywki, Auqa Park oraz centrum rozrywki Illusion House Zakopane, w którym nic nie jest takie, jak się wydaje na pierwszy rzut oka.

Gdzie w Zakopanem znajduje się Illusion House gwarantujący najlepszą zabawę?

Wizyta w Illusion House to fascynujące przeżycie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, idealne miejsce rodzinnej rozrywki i jednocześnie jedna z największych atrakcji Zakopanego, od chwili otwarcia ciesząca się olbrzymią popularnością, zwłaszcza wśród miłośników robienia efektownych selfie. Znajdziemy ją w samym centrum miasta, blisko Krupówek, a dokładny adres to ul. Tadeusza Kościuszki 3, 34-500 Zakopane, I piętro DH Granit.

Gdzie znajdziemy cennik i informacje o atrakcjach, z jakich możemy korzystać w tym domu iluzji?

Na stronie firmowej Illusion House można znaleźć pozostałe informacje kontaktowe, takie jak adres e-mail i numery telefonów, umożliwiające wcześniejszą rezerwację, jest tam również cennik wszystkich dostępnych aż 30 atrakcji, zlokalizowanych na powierzchni 450 m2.

Na stronie oraz na profilu na Facebooku znajdziecie także mapę dojazdu, krótkie filmy prezentujące najważniejsze atrakcje oraz ich opisy, a Illusion House Zakopane jest czynny przez siedem dni w tygodniu, w godzinach od 10 do 20. Koniecznie trzeba też zadbać o odpowiedni nocleg w Zakopanem, a dostępne są takie obiekty, jak kwatery prywatne, pokoje w hotelach i pensjonatach, apartamenty, noclegi blisko Krupówek czy noclegi w centrum Zakopanego.

Jakie atrakcje zapewnia Illusion House Zakopane, ul. Kościuszki 3, piętro DH Granit?

Illusion House Zakopane zdecydowanie wyróżnia się spośród wielu innych atrakcji turystycznych, jakie znajdziemy w tym mieście. Wizyta umożliwi Ci przeżycia i doznania, jakich wcześniej nie znałeś, aby w pełni je zrozumieć, będziesz musiał uruchomić swoją wyobraźnię, wszystkie zmysły, bo wzrok może cię zmylić.

Najlepiej przekonać się o tym samemu, a spośród wielu rozrywek, które będą bawić zarówno dzieci, jak i dorosłych, można spróbować odnaleźć wyjście z lustrzanego labiryntu. Warto też zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie na tle realistycznych obrazów 3D, które zagłębią się w umyśle i poruszą wyobraźnię, takich jak nowojorski Manhattan, czy wnętrze akwarium. Możemy np. znaleźć się w dżungli z tygrysem oraz pogłaskać niedźwiedzie polarne w Arktyce.

Możemy też wcielić się w ulubione postacie z bajek, zobaczymy deszcz, który pada do góry zamiast na dół, koniecznie trzeba też popływać w basenie i nie zmoknąć, rozwiązać wiele logicznych zagadek. Jeśli zdecydujecie się odwiedzić Illusion House, to na pewno miło spędzicie czas i będziecie mieli co opowiadać znajomym po powrocie z Zakopanego.

Opinie

 • 5
  Wyjątkowy Pobyt: lipiec 2020

  Super zabava pre celu rodinu. Krasne 3D malby a mnoho optickych iluzii. Mame krasny zazitok a super fotky.

  Maria H. • 12.07.2020
 • 5
  Wyjątkowy Pobyt: maj 2020

  Super zabawa dla całej rodziny! Od babci po wnuczka ????

  Marta D. • 07.06.2020
 • 5
  Wyjątkowy Pobyt: maj 2019

  Przeżycie i doznanie magii iluzji optycznych i obrazów 3D, które możemy uwiecznić na zdjęciach. Dużo dobrej zabawy dla dzieci i dorosłych.

  Agata . • 22.05.2020

Lokalizacja

5
Wyjątkowy na podstawie 3 opinii