Godz 18:00 start z Kuźni Raciborskiej drogą 425 przez Rudy. Do Sośnicowic DK 919, dalej DK 408 do Gliwic. Z Gliwic w stronę Tarnowskich Gór, skręcam w Górnikach i przez Stolarzowice do Radzionkowa (zaczęło się ściemniać). Z Radzionkowa przez Piekary Śląskie do Wojkowic (przerwa, godz. 22:00) Wracam przez Piekary Śląskie, Bytom, Rokitnicę (zaczęło ostro padać) do Gliwic (godz. 23:40 przerwa na burzę). Od Gliwic tą samą drogą do Kuźni Raciborskiej. (w domu o godz. 2:00)
...
Opinie
W przyszłym roku muszę to powtórzyć, ale celem będzie Jura.