Apartamenty Sun & Snow Resort II

Górna 19, 58-580 Szklarska Poręba
Obiekt na wyłączność
Prywatna łazienka
Natychmiastowa rezerwacja

O obiekcie

Szanowni Państwo,

aktualne trwają prace drogowe na drodze dojazdowej do naszych obiektów Sun & Snow Resorts i Resorts II, zarówno od strony ul. Dolnej, jak i od ul. Górnej spowodowane pracami budowlanymi na sąsiadującej działce. Dodatkowo w terminie 01-08.09 będzie zablokowany wjazd i wyjazd na posesję (codziennie w godz. 8-16:00).

W związku z tym, w trakcie Państwa pobytu mogą występować przerwy w dostawie wody i prądu. Uprzedzamy również o braku możliwości korzystania z windy. Dodatkowo, niezależnie od nas, w całej Szklarskiej Porębie występują utrudnienia w dostawie telewizji naziemnej i satelitarnej.

Nasi pracownicy dokonują wszelkich starań, aby zminimalizować wszelkie występujące utrudnienia. Przepraszamy za niedogodności!Zapraszamy do nowo otwartego obiektu Sun & Snow Resorts II. Atutem obiektu jest jego niepowtarzalna, urzekająca lokalizacja. Znajduje się on w pobliżu lasu i przepływającego strumyka. Z obiektu roztacza się przepiękny widok na góry. Kompleks został zaprojektowany tak, by wpisać się w styl urokliwych miejscowości górskich.

Apartamenty są położone w malowniczym miejscu, na terenie obiektu znajduje się mnóstwo drzew. Usytuowanie obiektu pozwala na odpoczynek w ciszy i spokoju, a także oferuje dobre połączenie z centrum górskiego kurortu. W pobliżu budynków znajduje się wiele atrakcji turystycznych (kilka mniejszych wyciągów narciarskich, Dinopark, Rodzinny Park Rozrywki).

Lokalizacja jest idealna dla amatorów wycieczek rowerowych.

Na terenie obiektu znajdują się miejsca parkingowe/garażowe (dodatkowo płatne w sezonie).

W sezonie zimowym prosimy o przystosowanie samochodów do warunków pogodowych panujących w górach, istnieje możliwość występowania utrudnionego dojazdu do obiektu.

Orientacyjne odległości

restauracja: 3 km

stok/wyciąg narciarski: 5 km

sklep: 250 m

apteka: 2,5 km

dworzec: 1,7 km

Śnieżne Kotły: 28 km

Wodospad Kamieńczyk: 5 km

Wodospad Szklarski: 6 km

Muzeum Minerałów: 28 km

Huta Julia: 6 km

Chybotek: 4 km