Apartamenty Sun & Snow Resort Szklarska Poręba

ul. Górna 19a, 58-580 Szklarska Poręba
Obiekt na wyłączność
Prywatna łazienka
Natychmiastowa rezerwacja

O obiekcie

Szanowni Państwo,

aktualne trwają prace drogowe na drodze dojazdowej do naszych obiektów Sun & Snow Resorts i Resorts II, zarówno od strony ul. Dolnej, jak i od ul. Górnej spowodowane pracami budowlanymi na sąsiadującej działce. Dodatkowo w terminie 01-08.09 będzie zablokowany wjazd i wyjazd na posesję (codziennie w godz. 8-16:00).

W związku z tym, w trakcie Państwa pobytu mogą występować przerwy w dostawie wody i prądu. Uprzedzamy również o braku możliwości korzystania z windy. Dodatkowo, niezależnie od nas, w całej Szklarskiej Porębie występują utrudnienia w dostawie telewizji naziemnej i satelitarnej.

Nasi pracownicy dokonują wszelkich starań, aby zminimalizować wszelkie występujące utrudnienia. Przepraszamy za niedogodności!

Atutem obiektu jest jego niepowtarzalna, urzekająca lokalizacja. Znajduje się on w pobliżu lasu i przepływającego strumyka. Z obiektu roztacza się przepiękny widok na góry. Kompleks został zaprojektowany tak, by wpisać się w styl urokliwych miejscowości górskich. Składa się on z trzech oddzielnych budynków, które nie różnią się pod względem architektury.

Apartamenty są położone w malowniczym miejscu, na terenie obiektu znajduje się mnóstwo drzew. Usytuowanie obiektu pozwala na odpoczynek w ciszy i spokoju, a także oferuje dobre połączenie z centrum górskiego kurortu.

W pobliżu budynków znajduje się wiele atrakcji turystycznych (kilka mniejszych wyciągów narciarskich, Dinopark, Rodzinny Park Rozrywki).

Wszystkie apartamenty zostały urządzone i wyposażone w taki sposób, by zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Lokalizacja jest idealna dla amatorów wycieczek rowerowych.

Przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe (parking niestrzeżony).

Do wybranych apartamentów można przyjechać z psem. Dodatkowy koszt pobytu z pupilem to 100 zł (opłata jednorazowa). Gości, którzy planują pobyt z pieskiem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami biura lokalnego.

Apartamenty są wyposażone w czystą pościel i ręczniki.

Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia krzesełka do karmienia oraz wanienki. Łóżeczko turystyczne udostępniamy dla Państwa za dodatkową opłatą (50 zł za cały pobyt).

W sezonie zimowym prosimy o przystosowanie samochodów do warunków pogodowych panujących w górach, istnieje możliwość występowania utrudnionego dojazdu do obiektu.

Prosimy bezwzględnie zaopatrzyć się w łańcuchy.

Orientacyjne odległości

restauracja: 3 km

stok/wyciąg narciarski: 5 km

sklep: 250 m

apteka: 2,5 km

dworzec: 1,5 km

Śnieżne Kotły: 28 km

Wodospad Kamieńczyk: 5 km

Wodospad Szklarski: 6 km

Muzeum Minerałów: 28 km

Huta Julia: 6 km

Chybotek: 4 km