Poznań stolicą Polskiej gastronomii

Tak właśnie będzie w dniach 1-4 października kiedy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczną się Międzynarodowe Targi Gastronomii i Wyposażenia Hoteli  Polagra Gastro i Invest Hotel.

Targi Polagra Gastro i Invest Hotel to jedno z ważniejszych w Polsce wydarzeń dla branży HoReCa. Co roku przyciąga przedstawicieli obiektów gastronomicznych i noclegowych, którzy poszukują nowych rozwiązań pozwalających na efektywniejszą pracę, redukcję kosztów, usprawnienie obsługi klientów i wzrost komfortu ich pobytu w restauracji czy hotelu. Jak zapowiada się tegoroczna edycja?

Chcesz pozyskać nowych gości?

Choć do targów zostało jeszcze kilka tygodni już dziś wiadomo, że nie zabraknie na nich specjalnych stref pokazowych. Znana już od kilku lat Galeria Innowacji będzie inspirowała kucharzy i restauratorów. Na przestrzeni blisko 200 mkw. zostaną zaprezentowane urządzenia o funkcjach, które zrewolucjonizują pracę w nie jednej kuchni restauracji. Hotelarze i projektanci wnętrz będą mogli natomiast zapoznać się z ofertą wyposażenia obiektów noclegowych m.in. w strefie Invest Hotel Showroom, oglądając gotowe aranżacje pokoi przygotowane z wykorzystaniem asortymentu znajdującego się w ofercie wystawców targów. “Taki format prezentacji produktu pozwala ujrzeć go w innym świetle. Dużo łatwiej podejmuje się decyzje zakupie widząc jak komponuje się w zamkniętej przestrzeni, w otoczeniu innych przedmiotów To również dodatkowa forma promocji dla naszych wystawców”. – objaśnia Robert Mieldziuk, dyrektor projektów Polagra Gastro i Invest Hotel

Szukasz noclegu? 
–> noclegi w Poznaniu

Chcesz pozyskać nowych gości? Dodaj obiekt na Noclegowo.
Poznaj więcej szczegółów, dlaczego warto.

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Prowadzisz wynajem na doby?

Ten ebook jest dla Ciebie!

Pobierz darmowy ebook