Partner serwisu Noclegowo – czemu warto nim zostać?

W Noclegowo masz możliwość zostania Partnerem Serwisu i czerpania dodatkowych korzyści wpływających na skuteczność Twojej oferty. Jednak co to tak naprawę oznacza? Co trzeba zrobić, by nim zostać? Odpowiadamy!

„Partner serwisu” to to program partnerski w ramach którego w zamian za wstawienia naszego baneru zyskujesz dodatkowe formy promocji. Przystąpienie do niego jest całkowicie bezpłatne.

Dlaczego warto zostać partnerem?

1. Zwiększysz wiarygodność obiektu wśród osób odwiedzających Twoją stronę www. Zyskasz zaufanie informując o współpracy z jednym z najpopularniejszych portali w Polsce. 

2. Podniesiesz skuteczność oferty w Noclegowo. Otrzymasz nawet 365 PKT o wartości 365 zł do wykorzystania na dodatkowe pozycjonowanie obiektu, dzięki czemu wyróżnisz się wśród licznej konkurencji. 

3. Zyskasz dodatkowe odznaczenie w prezentacji obiektu. W zakładka „Wyróżnienia i nagrody” znajdzie się oznaczenie Partnera Serwisu. 

Na czym polega program Partner Serwisu?

Aby zostać partnerem serwisu umieszczasz na swojej stronie www kod, dzięki temu goście odwiedzający Twoją stronę, zobaczą baner Noclegowo.

Jak nim zostać?

W panelu w zakładce „Więcej możliwości”, a następnie „Partner serwisu” postępuj według wskazanych kroków:

1. Wybierz odpowiadający Ci baner.
2. Skopiuj kod bannera i umieść do na swojej stronie www.
3. To wszystko! Zdobywaj zaufanie gości i pozycjonuj wyżej swoją ofertę!

Przykładowy baner

owca1 1 - Partner serwisu Noclegowo - czemu warto nim zostać?

To na co czekasz? Zostań Partnerem Serwisu, odbieraj punkty, pozycjonuj się wyżej i zdobywaj więcej gości!

Opublikowano:

Autor:

W Noclegowo od 2018 roku zajmuje się marketingiem oraz PR. Dzięki zgromadzonej wiedzy, wspiera klientów w zagadnieniach optymalizacji oferty czy najmu krótkoterminowego. Prywatnie pasjonuje się makijażem oraz tańcem.


Oceń artykuł:

2 komentarze

O.W Na Koziej Hali

witam A jeśli nie mamy strony www to nie ma takiej możliwości?

Zuzanna Maciejewska

Dzień dobry,
W tym wypadku posiadanie strony internetowej jest kluczowe. Zachęcamy by taką stronę założyć. To zawsze dodatkowa forma promocji dla Państwa obiektu :) Pozdrawiamy!

Comments are closed.