Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Rodzaj
Cena
Rezerwacje on-line
Lokalizacja
Ocena
Więcej filtrów
wyczyść filtry
Pokaż mapę

Ośrodki wypoczynkowe we Władysławowie

Noclegi w okolicy Władysławowo

 • Rosevia Resort & Spa

  Jastrzębia Góra (~5.4 km od Władysławowo)
  Rezerwacja on-line
 • Przystań Rozewie

  Rozewie (~5.5 km od Władysławowo)
  Na zapytanie
  Na telefon
 • Willa Aqua

  Jastrzębia Góra (~5.9 km od Władysławowo)
  Rezerwacja on-line
 • Hotel SPA Activia

  Jastrzębia Góra (~6.1 km od Władysławowo)
  Rezerwacja on-line
 • Willa Ariadna

  Jastrzębia Góra (~6.3 km od Władysławowo)
  Rezerwacja on-line
 • Willa Global

  Jastrzębia Góra (~7.1 km od Władysławowo)
  Rezerwacja on-line
 • Villa Sosnowe Wzgórze

  Jastrzębia Góra (~7.2 km od Władysławowo)
  Rezerwacja on-line
 • Kamieniczka Elm

  Jastrzębia Góra (~7.5 km od Władysławowo)
  Rezerwacja on-line
 • Pensjonat Pirat

  Jastrzębia Góra (~7.8 km od Władysławowo)
  Rezerwacja on-line
 • OŚRODEK WYPOCZYNKOWY PROMENADA

  Jastrzębia Góra (~7.9 km od Władysławowo)
  Na zapytanie
  Na telefon
 • Willa Victor

  Jastrzębia Góra (~8.4 km od Władysławowo)
  Rezerwacja on-line
 • aparthotel kamienica

  Puck (~8.4 km od Władysławowo)
  Rezerwacja on-line
 • Chatka Morska 1, 2 i 3

  Karwia (~12.5 km od Władysławowo)
  Na zapytanie
  Na telefon
 • OSKAR APARTAMENTY I POKOJE

  Karwia (~13.1 km od Władysławowo)
  Na zapytanie
  Na telefon

Nadal szukasz noclegu? Dodaj ogłoszenie!

Dodaj ogłoszenie
Ośrodki wypoczynkowe we Władysławowie - <p>Władysławowo to jeden z bardziej znanych nadmorskich kurort&oacute;w. Wyjątkowe położenie - przy ...

O Władysławowie

Władysławowo to jeden z bardziej znanych nadmorskich kurortów. Wyjątkowe położenie - przy wjeździe na półwysep Helski, z dostępem zarówno do Morza Bałtyckiego jak i Zatoki Puckiej sprawia, że Władysławowo jest chętnie odwiedzanym miastem wypoczynkowym. Władysławowo - miasto króla Władysława IV, na którego plażach możemy wylegiwać się nad dwoma morzami: Małym, czyli Zatoką Pucką oraz Wielkim, czyli właściwym Bałtykiem. 

Warto wdrapać się na wieżę Domu Rybaka, czyli obecnego Ratusza. Z góry można podziwiać panoramę "Władka", morze, przylądek Rozewie, Zatokę Pucką i Mierzeję Helską. Na odwiedziny czeka również latarnia morska Rozewie i Aleja Gwiazd Sportu, na której co roku w sierpniu podczas Festiwalu Sportu pojawia się nowa gwiazda. Miasto, które swoją nazwę otrzymało na cześć Władysława IV, przez większą część XX w. pełniło funkcję miasta portowego, dopiero pod koniec ubiegłego stulecia nabrało funkcji wypoczynkowej. Dziś, dzięki położeniu nad otwartym morzem i bliskości Nadmorskiego Parku Krajobrazowego jest jednym z najpopularniejszych miejsc nadmorskiego wypoczynku.

W mieście można zwiedzić Hallerówkę - drewnianą willę, w której generał Haller przed wojną spędzał wakacje. W budynku obok funkcjonuje Muzeum Przyrodnicze, które w swojej ekspozycji posiada unikatowe przykłady fauny i flory Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Główną promenadą miasta jest Aleja Gwiazd Sportu, w której od 2000 r. regularnie podczas Festiwalu Sportu odsłaniane są mosiężne gwiazdy upamiętniające postacie zasłużonych sportowców. Podczas festiwalu odbywają się liczne imprezy towarzyszące, takie jak występy artystyczne, pokazy sztucznych ogni, pamiątkowe sadzenie drzewek cz też mecze piłki nożnej z udziałem gwiazd.

Jednym z obowiązkowych miejsc do odwiedzenia jest port morski, którego zachodni falochron pełni równocześnie rolę turystycznego mola. Z tego miejsca można oglądać kutry rybackie oraz podziwiać zachody słońca. W okresie wakacyjnym na trasie Władysławowo - Jastrzębia Góra funkcjonuje szosowa ciuchcia, która zabiera gości w przejażdżkę wzdłuż klifowego wybrzeża. Dla szukających dodatkowych atrakcji, w centrum miasta działa Lunapark Sowiński z młynem widokowym, z którego rozciąga się piękny widok na Zatokę Pucką i Półwysep Helski. Szybkie i częste połączenia kolejowe przebiegające przez Władysławowo umożliwiają odwiedzenie Helu ze słynnym Fokarium lub Trójmiasta, gdzie nie brakuje atrakcji i zabytków.

Bliskość i piękno Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, czyste kąpieliska i możliwość poznawania okolicy bez konieczności zakwaterowania - chociażby dlatego warto zagościć we Władysławowie.

Oferty okazjonalne we Władysławowie