Pyrzowice - noclegi

 • Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Elastyczna rezerwacja

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  Nadal szukasz noclegu?

  Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

  Dodaj ogłoszenie

  Pogoda w Pyrzowicach

  Prognoza pogody na dziś (13-04-21)

  3 °C
  Temperatura odczuwalna
  -1 °C
  Temperatura minimalna
  0 °C
  Temperatura maksymalna
  4 °C
  Wiatr
  4 m/s
  Opady
  1 mm
  Ciśnienie
  1026 hPa
  Wilgotność
  87%

  O Pyrzowicach

  Maleńka wieś sąsiadująca z Górnośląskim Okręgiem Przemysłowym, dawniej znana była z otaczającą ją puszczą Smolnik i opiekującym się nią klasztorem Norbertanek znajdującym się na krakowskim Zwierzyńcu. Jednak prawdziwą sławę przyniosło Pyrzowicom wybudowane przez wojsko Luftwaffe lotnisko w czasach panowania tu III Rzeszy. Obecnie rozbudowane, unowocześnione i znane nam jako Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice lotnisko, co roku jako pierwsze wita około 5,5 miliona pasażerów przybywających do Polski z całego świata.

  Również biorąc pod uwagę atrakcyjną lokalizację i bardzo dobre połączenia komunikacyjne w 2003 roku postanowiono w rejonie Pyrzowic utworzyć strefę aktywności gospodarczej, co jeszcze bardziej rozsławiło wieś nierozerwalnie łącząc jej wizerunek z podniebnymi podróżami i prężnie rozwijającym się biznesem.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.