Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Bon turystyczny

Sposób rezerwacji

Elastyczna rezerwacja

Typ miejsca

Rodzaj zakwaterowania

Cena

Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia

Ekologia
Na zewnątrz
Rozrywka
Bezpieczeństwo i ułatwienia
Pokój
Kuchnia i jadalnia
Dla dzieci
Łazienka

Przeznaczenie

Pyrzowice - noclegi

 • Nadal szukasz noclegu?

  Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

  Dodaj ogłoszenie

  Pogoda w Pyrzowicach

  Prognoza pogody na dziś (05-02-23)

  Pogoda
  -2 °C
  Temperatura odczuwalna
  -6 °C
  Temperatura minimalna
  -4 °C
  Temperatura maksymalna
  -1 °C
  Wiatr
  4 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1038 hPa
  Wilgotność
  68%

  O Pyrzowicach

  Maleńka wieś sąsiadująca z Górnośląskim Okręgiem Przemysłowym, dawniej znana była z otaczającą ją puszczą Smolnik i opiekującym się nią klasztorem Norbertanek znajdującym się na krakowskim Zwierzyńcu. Jednak prawdziwą sławę przyniosło Pyrzowicom wybudowane przez wojsko Luftwaffe lotnisko w czasach panowania tu III Rzeszy. Obecnie rozbudowane, unowocześnione i znane nam jako Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice lotnisko, co roku jako pierwsze wita około 5,5 miliona pasażerów przybywających do Polski z całego świata.

  Również biorąc pod uwagę atrakcyjną lokalizację i bardzo dobre połączenia komunikacyjne w 2003 roku postanowiono w rejonie Pyrzowic utworzyć strefę aktywności gospodarczej, co jeszcze bardziej rozsławiło wieś nierozerwalnie łącząc jej wizerunek z podniebnymi podróżami i prężnie rozwijającym się biznesem.

  Oferty okazjonalne w Pyrzowicach

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.