Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Pyrzowice - noclegi

Mamy dobrą i złą wiadomość
Niestety nie mamy noclegów w tej lokalizacji. Przygotowaliśmy jednak dla Ciebie listę obiektów z najbliższej okolicy. Sprawdź koniecznie!
 • Pokaż mapę

  Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  17 °C
  Temperatura odczuwalna
  14 °C
  Temperatura minimalna
  12 °C
  Temperatura maksymalna
  21 °C
  Wiatr
  3 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1020 hPa
  Wilgotność
  50%

  O Pyrzowicach

  Maleńka wieś sąsiadująca z Górnośląskim Okręgiem Przemysłowym, dawniej znana była z otaczającą ją puszczą Smolnik i opiekującym się nią klasztorem Norbertanek znajdującym się na krakowskim Zwierzyńcu. Jednak prawdziwą sławę przyniosło Pyrzowicom wybudowane przez wojsko Luftwaffe lotnisko w czasach panowania tu III Rzeszy. Obecnie rozbudowane, unowocześnione i znane nam jako Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice-Pyrzowice lotnisko, co roku jako pierwsze wita około 5,5 miliona pasażerów przybywających do Polski z całego świata.

  Również biorąc pod uwagę atrakcyjną lokalizację i bardzo dobre połączenia komunikacyjne w 2003 roku postanowiono w rejonie Pyrzowic utworzyć strefę aktywności gospodarczej, co jeszcze bardziej rozsławiło wieś nierozerwalnie łącząc jej wizerunek z podniebnymi podróżami i prężnie rozwijającym się biznesem.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.