Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Zabrze - noclegi

 • Pokaż mapę

  Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  21 °C
  Temperatura odczuwalna
  20 °C
  Temperatura minimalna
  15 °C
  Temperatura maksymalna
  23 °C
  Wiatr
  2 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1008 hPa
  Wilgotność
  53%

  O Zabrzu

  Niezwykłe miasto turystyki przemysłowej m.in. Zabytkowej Kopalni Węgla Kamiennego Guido oraz Skansenu Górniczego Królowa Luiza. Spacerując malowniczymi uliczkami miasta możesz podziwiać piękne architektoniczne zabytki, usytuowane w towarzystwie terenów zielonych stanowiących ponad połowę jego powierzchni. Co ciekawe jest to również miejsce znane i cenione z licznych ośrodków naukowych, a także szeroko rozwiniętej oferty kulturalnej i sportowej.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.