wyczyść filtry
Cena za osobę:
od {{ priceMin>0 ? priceMin : "0" }} zł do {{ priceMax<1000 ? priceMax : "1000" }} zł

Rezerwacje on-line:

Przyjazd
Wyjazd

Rodzaj obiektu:


Udogodnienia:

loading...

Noclegi w Będzinie (3)

 • Pokoje gościnne Siedlisko

  Będzin, Podzamcze

  Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w zakresie wynajmu miejsc noclegowych. Posiadłość usytuowana jest w spokojnej dzielnicy miasta a zar..

 • Noclegi - pokoje i mieszkania

  Dąbrowa Górnicza (~6.8 km od Będzin)

  Nowy obiekt. Cena za pokój za noc od 30,00 do 50,00 złotych za osobę. Ostateczna cena zależy od uwarunkowań rynkowych (relacja popyt/podaż, czasok.

 • Black Jack

  Będzin, Partyzantów 3A

  Obiekt Black Jack położony jest w Będzinie, w odległości zaledwie 500 metrów od zamku z XIV wieku. Na miejscu Goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Noclegi w okolicy Będzin (35)

2
1 - 20 z 38 noclegów
Noclegi w Będzinie - Będzin - miasto słynące z podziemnych korytarzy, skrywających tajemnice II wojny światowej. Dla miło...

O Będzinie

Będzin - miasto słynące z podziemnych korytarzy, skrywających tajemnice II wojny światowej. Dla miłośników przyrody nie brakuje atrakcji. Góra Świętej Doroty z zabytkowym kościołem, przepięknym widokiem na okolicę i terenami spacerowymi zapewni świetnie spędzony czas w towarzystwie przyrody. Miasto nie zapomina o najmłodszych, na terenie Wzgórza Zamkowego mnogość alejek, ławek i placów zabaw sprawi, że całe rodziny będą miały okazję na wspólne spędzanie niezapomnianych chwil.

Przewodnik o Będzinie

Kilka słów o Będzinie i jego atrakcjach
Będzin to nadrzeczne miasto położone w południowej Polsce i zalicza się do jednego z najstarszych miast województwa śląskiego. Miasto jest istotnym ośrodkiem przemysłowym Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, działa tam wiele firm z branży energetycznej i elektrociepłowniczej, jednak nie to jest atrakcją Będzina. Dlaczego więc warto odwiedzić to miasto? [..]
Czytaj dalej
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij