Przytulna przyczepa w centrum Jastarni blisko mola 100m, morza 600m, Plaży 100m

Błękitna 6, 84140 Jastarnia
Bezpłatna zmiana terminu

O obiekcie

Przyczepa znajduje się na polu kempingowym Surf Wioska w Jastarni z dostępem do placu zabaw tarasu i innych udogodnień. Plac jest ogrodzony wejść na teren placu za pomocą pestki zbliżeniowej. Parking dla samochodów znajduje się przy kempingu. Lokalizacja jest zachęcająca do uprawiania sportów jak i do odpoczynku. Do zatoki mamy 200 m do Morza 600 m. Życzę udanego pobytu

Do ceny wynajmu trzeba doliczyć opłatę kempingową płatną na miejscu w recepcji przy odbieraniu kluczy

Opłaty kemp do 3r życia za darmo do 10r życia 10zl a powyżej 10r życia 15zl

Jastarnia jest jednym z najbardziej znanych kurortów nad polskim Bałtykiem, który słynie z pięknych i czystych plaż, doskonale zachowanych elementów architektury kaszubskiej, uzdrowiskowego klimatu i niezwykle bogatej oferty turystycznej. Co roku w okresie letnim miejscowość odwiedzana jest przez tysiące turystów, którzy znajdują tu idealne warunki do wakacyjnego wypoczynku. Położenie i walory przyrodnicze Jastarni Jastarnia to niewielka gmina miejsko- wiejska o charakterze wypoczynkowym. Położona jest w województwie pomorskim, w centralnej części Mierzei Helskiej, pomiędzy Kuźnicą i Juratą. Dzięki takiemu położeniu Jastarnia z jednej strony sąsiaduje z Morzem Bałtyckim, a z drugiej z Zatoką Gdańską, dlatego jest tu silnie rozwinięte rybołówstwo oraz możliwość uprawiania wielu sportów wodnych. Miasto zajmuje niespełna 8 km² powierzchni i leży w obszarze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Aż jedną trzecią obszaru miasta i jego okolicy pokrywają piękne lasy, głównie sosnowe, brzozowe oraz dębowe. Można tutaj podziwiać także typowe dla Parku torfowiska (ścieżka przyrodniczo-dydaktyczna "Torfowe Kłyle"), które są miejscem zamieszkania wielu rzadkich gatunków ptaków. Ze względu na tak wyjątkowo położenie oraz walory przyrodnicze i klimatyczne Jastarnia przez dziesiątki lat znajdowała się na liście miast uzdrowiskowych, w których z powodzeniem leczono schorzenia układu oddechowego oraz układu krążenia
Jastarnia położona jest w środkowej części Mierzei Helskiej - 13 km od Helu i 22 km od Władysławowa. Na całe miasto składają się formalnie trzy ośrodki: sama Jastarnia, Jurata oraz Kuźnica, ale w tym przewodniku postanowiliśmy je rozdzielić dla lepszego opisu każdego z nich.

Cennik

Przydatne informacje

Zameldowanie
Po 14:00
Wymeldowanie
Przed 12:00
Możliwe dodatkowe opłaty
Opłata miejscowa (za dobę za osobę): 2 zł, opłata kempingowa (za dobę za osobę): 15 zł.
Zadatek przy rezerwacji
Jest podstawą potwierdzenia rezerwacji. Wynosi 20% wartości rezerwacji i jest płatny z góry po potwierdzeniu dostępności przez gospodarza. Pozostałą kwotę zapłacisz 5 dni przed przyjazdem do obiektu.
Odwołanie rezerwacji
Bezpłatne odwołanie rezerwacji przed wpłatą zadatku. Po wpłacie zadatku opłata rezygnacyjna wynosi 20% wartości rezerwacji.
Zwierzęta
Zwierzęta nie są akceptowane
Palenie
Palenie jest zabronione
Akceptowane formy płatności w obiekcie
Karty płatnicze , gotówka , przelew
Inne
Opłaty kemp do 3r życia za darmo do 10r życia 10zl a powyżej 10r życia 15zl

Udogodnienia

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

Błękitna 6, 84140 Jastarnia

W pobliżu

  • Sklep spożywczy/supermarket 150 m
  • Restauracja 50 m
  • Przystanek 200 m
  • Dworzec 500 m
  • Kawiarnia / bar 20 m
  • Morze 600 m
  • Plaża 200 m
  • Deptak 50 m

Kontakt

Pobliskie noclegi, które także mogą Ci się spodobać

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.