Noclegi w Juracie

Noclegi  w Juracie - <p>Jurata to kąpielisko morskie nazwane imieniem starosłowiańskiej bogini, kt&oacute;ra wbrew życzen...

O Juracie

Jurata to kąpielisko morskie nazwane imieniem starosłowiańskiej bogini, która wbrew życzeniom swojego ojca zakochała się w ubogim rybaku. Dziś Jurata jest tętniącym życiem punktem na nadmorskiej mapie polski, ale jeszcze na początku ubiegłego stulecia, oprócz sosnowego lasu i piaszczystej drogi prowadzącej do Helu nie było tu nic. Wyjątkowe walory klimatyczne jak również krajobrazowe zostały wykorzystane przez zamożnych przemysłowcy zakładając w 1928 r. Spółkę Akcyjną "Jurata".

Spółka posiadając rządową koncesję wydzierżawiła 150 ha terenów państwowych na Półwyspie Helskim i rozpoczęła prace zmierzające do budowy wielkiego uzdrowiska na skalę europejską. Do tamtego momentu Polska nie posiadała uzdrowiska morskiego.

Ostatnio dodane opinie w Juracie

P

Piotr K.

10
Wyjątkowy

byliśmy w lipcu .ogolnie wystawiam pozytwną opinię. Dogodne położenie, w samym centrum letniska , chociaż w cichym jego zakątku powoduje, że bez problemu dostaniemy się n a dowolnie wybrane wejście na plażę , czy molo nad zatoką jak również do atrakcji turystycznych .. Z wyżywieniem również nie ma problemu, bowiem w pobliżu znajdują się restauracje oraz tradycyjne sklepy spożywcze. . Jeżeli chodzi o sam Pensjonat to panujące w nim warunki określić trzeba jako bardzo dobre. . Wygodne pokoje, łazienki, jedne większe inne mniejsze, Internet, TV, parking, ogólnodostępne lodówki, czajniki elektryczne i itp., w zupełności wystarczają. Jeżeli ktoś chciałby więcej są do wynajęcie apartamenty. Bardzo Sympatyczni Gospodarze. Słowem MIŁO, CICHO I PRZYJEMNIE ! ....żywię nadzieje na dłuższy związek z tym miejscem!!!!

Termin pobytu: lipiec 2018
Lokalizacja: 10/10 Wyposażenie: 10/10 Czystość: 10/10 Obsługa: 10/10 Jakość a cena: 10/10