wyczyść filtry
Cena za osobę:
od {{ priceMin>0 ? priceMin : "0" }} zł do {{ priceMax<1000 ? priceMax : "1000" }} zł

Rezerwacje on-line:

Przyjazd
Wyjazd

Rodzaj obiektu:


Udogodnienia:

loading...

Noclegi w Juracie (57)

  • Willa Ewa

    Jurata, Sosnowa 7
Noclegi  w Juracie - Jurata to kąpielisko morskie nazwane imieniem starosłowiańskiej bogini, która wbrew życzeniom swojeg...

O Juracie

Jurata to kąpielisko morskie nazwane imieniem starosłowiańskiej bogini, która wbrew życzeniom swojego ojca zakochała się w ubogim rybaku. Dziś Jurata jest tętniącym życiem punktem na nadmorskiej mapie polski, ale jeszcze na początku ubiegłego stulecia, oprócz sosnowego lasu i piaszczystej drogi prowadzącej do Helu nie było tu nic. Wyjątkowe walory klimatyczne jak również krajobrazowe zostały wykorzystane przez zamożnych przemysłowcy zakładając w 1928 r. Spółkę Akcyjną "Jurata". Spółka posiadając rządową koncesję wydzierżawiła 150 ha terenów państwowych na Półwyspie Helskim i rozpoczęła prace zmierzające do budowy wielkiego uzdrowiska na skalę europejską. Do tamtego momentu Polska nie posiadała uzdrowiska morskiego.

Ostatnio dodane opinie w Juracie

D

Dariusz

Najładniejsza lokalizacja, plaża czysta, piękna - raj. Za wysokie ceny SPA - szkoda.

5
5
5
5
4
termin pobytu: kwiecień 2009
U

Użytkownik Hotele.pl

Standard hotelu na wysokim poziomie zachodnim, SPA absolutnie perfrekcyjne, wspanialy design i znakomity masazysta p Marcin polecamy.Nieco odczuwa sie powiew oszczednosci.

5
5
5
5
4
termin pobytu: luty 2009
S

Sieciak

Lokalizacja super, blisko morza. Fajny taras na dachu dla lubiacych sie opalać. Szlafroki w pokojach dają komfort korzystania z kapieli słonecznych i basenowych. Polecam.

5
5
5
5
4
termin pobytu: czerwiec 2008
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z polityką prywatności Zamknij