Ali 2

Wspólna 9 8, 41-200 Sosnowiec
Zwierzęta mile widziane

O obiekcie

Zapraszamy do obiektu Ali 2, gdzie oferujemy bezpłatne Wi-Fi oraz wspaniały widok na miasto. Nasz apartament znajduje się w dogodnej lokalizacji, zaledwie 11 km od Dworca PKP Katowice oraz Centrum Handlowego Silesia City Center. Dzięki bliskości ważnych punktów, takich jak Uniwersytet Śląski i Spodek, z łatwością można odkrywać uroki okolicy. W apartamencie przygotowaliśmy dla Państwa komfortową sypialnię oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny z lodówką i mikrofalówką. Łazienka z prysznicem, suszarką do włosów oraz pralką zapewnia wygodę, a telewizor z płaskim ekranem umili czas spędzony w obiekcie. Nasza lokalizacja to doskonała baza wypadowa do zwiedzania regionu. W okolicy znajdują się także Stadion Śląski oraz inne atrakcje, które z pewnością umilą pobyt. Zadbamy o to, aby Państwa wizytę w Ali 2 wspominali Państwo z uśmiechem.

Udogodnienia

Przydatne informacje

Zwierzęta
Zwierzęta są akceptowane
Parking
  • dostępny
Inne
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Jeśli dokonasz zniszczeń lub uszkodzeń w obiekcie w trakcie pobytu, możesz zostać poproszony o wniesienie opłaty do PLN 400 po wymeldowaniu zgodnie z zasadami dotyczącymi zniszczeń obowiązującymi w tym obiekcie.

Opinie gości

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

Wspólna 9 8, 41-200 Sosnowiec

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Noclegi w podobnych lokalizacjach

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.