Zapraszamy Państwa serdecznie do wypoczynku nad Jezioro Białe w Okunince na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim z przepięknym Jeziorem Białym otoczonym Sobiborskim Parkiem Krajobrazowym. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, rodzinny z dziećmi, grupy zorganizowane , oraz osoby szukające wypoczynku.
Ośrodek posiada 12 pokoi od 2-6 osób oraz nowe pachnące domki letniskowe, usytuowany jest ok 50m od jeziora i centrum miasteczka (sklepy, dyskoteki i gastronomia).
1). Pokoje na parterze są 4-6 osobowe a na piętrze 2-4 osobowe, wersalki, tapczany lub łózka piętrowe dla dzieci w pokojach 4 osobowych na piętrze, szafki , stolik, krzesła lub taborety, łazienka z prysznicem, TV-Lcd 32c cale. Każdy pokój posiada aneks kuchenny- lodówka lub chłodziarka, płyta indukcyjna, czajnik bezprzewodowy, szklanki, sztućce, talerzyki. Każdy pokój ma osobne wejście i taras, a na pietrze pokoje z balkonami. Każdy z pokoi posiada żaluzje w oknach.
-Atrakcje dla dzieci na terenie ośrodka to piłkarzyki, bilard, tenis stołowy, konsola PSX3, gra dart, piaskownica z placem zabaw, domek ze zjeżdżalnią, trampolina, seanse filmowe i mecze sportowe na dużym rozkładanym ekranie.
Kaucja zwrotna 100zł za pokój oraz parking 10zł za dobę w okresie wakacji
-Dla dorosłych - altanka, huśtawki, kominki, grile, aneks kuchenny, możliwe rowery.
Teren ogrodzony monitorowany z parkingiem. Darmowe wi-fi .
2). Pachnące domki piętrowe dla 2-6 osobowe w pełni wyposażone, na dolnym poziomie pokój dzienny, łazienka z prysznicem, tv led 32 cale, aneks kuchenny w pełni wyposażony we wszystkie niezbędne naczynia , czajnik, mikrofalówka, płyta indukcyjna, lodówka. Na zewnątrz duży taras zadaszony ze stołem i ławkami. Gril przy każdym domku. Duży plac zabaw, huśtawki, domek dla dzieci, piaskownica, Siatka do siatkówki i badmintona, gry w piłkę dla dzieci, duża trampolina, seanse filmowe i mecze sportowe na dużym rozkładanym ekranie.
Teren ogrodzony monitorowany z parkingiem. Darmowe wi-fi . W domkach są zamontowane rolety zewnętrzne lub wewnętrzne w oknach.
Możliwość skorzystania z SAUNY I JACUZZI.
Kaucja zwrotna 200zł za domek oraz parking 10zł za dobę w okresie wakacji
Doba hotelowa trwa od 15.00 do 10.00 dnia następnego.
Do kosztów pobytu doliczana jest opłata 3zł od osoby-klimatyczna jak wszędzie w Okunince .
Możliwa za dodatkową dopłatą - dostawka, wypożyczenie rowerów lub łóżeczko kojec.
Przy rezerwacji telefonicznej zawsze wysyłamy sms, rezerwacja zostanie automatycznie przyjęta po wpłaceniu zadatku wliczonego na poczet pobytu.
Zapraszamy do obserwowania nas na :
Wystawiamy faktury Vat.
Opinie wyłączone
Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.
Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.
W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.