Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Bon turystyczny

Sposób rezerwacji

Elastyczna rezerwacja

Typ miejsca

Rodzaj zakwaterowania

Cena

Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia

Ekologia
Kuchnia i jadalnia
Dla dzieci
Bezpieczeństwo i ułatwienia
Łazienka
Na zewnątrz
Rozrywka
Pokój

Przeznaczenie

Solina - noclegi

 • Noclegi w podobnych lokalizacjach

  Pogoda w Solinie

  Prognoza pogody na dziś (01-12-21)

  -0 °C
  Temperatura odczuwalna
  -4 °C
  Temperatura minimalna
  -2 °C
  Temperatura maksymalna
  2 °C
  Wiatr
  10 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1008 hPa
  Wilgotność
  87%

  O Solinie

  Atrakcyjna miejscowość u podnóża Bieszczad, której uroku dodają dwa akweny ciągnące się między wzgórzami: Jezioro Solińskie oraz Jezioro Myczkowieckie. Solina przyciąga wczasowiczów o każdej porze roku. Zimą ruszają wyciągi narciarskie natomiast lato przyciąga fanów tradycyjnych sportów wodnych oraz tych mniej konwencjonalnych. Jeżeli chcemy poczuć adrenalinę we krwi, warto zjechać Największą Bieszczadzką Tyrolką lub skoczyć z platformy znajdującej się 14 metrów nad ziemią.
   

  Co warto zobaczyć w Solinie?
  Twój plan wycieczki

  1. Korzystaj z uroków Jeziora Solińskiego.
   Sama nazwa miejscowości nawiązuje do zbiornika, który stanowi serce Soliny. Jezioro Solińskie to kluczowa atrakcja miejscowości, miejsce jest żywe zarówno latem, jak i zimą za sprawą rozbudowanej infrastruktury. W jej skład wchodzi otoczenie knajpek, ośrodków wypoczynkowych, zapory. Nadsolińskie miejsca rozrywki w sezonie tętnią życiem, po jeziorze pływa wielu amatorów sportów wodnych, kursują również statki spacerowe. Jesienią miejsce jest okraszone złocistymi kolorami drzew, które odbijają się w tafli jeziora, co tworzy klimatyczną okazję do spacerów. Zimą okolice Jeziora Solińskiego także są miejscem pieszych wycieczek. Piękne widoki można podziwiać z perspektywy Zapory na Solinie. Istnieje również możliwość zwiedzania wnętrza zapory oddzielającej jezioro od rzeki
  2. Wyrusz w Bieszczady.
   Solinę otaczają urokliwe pasma Bieszczad. Miasto jest uważane za doskonały punkt wyjścia do eksplorowania tego pasma górskiego. Możesz wyruszyć na podbój bieszczadzkich tras na Bukowe Berdo, czy rozkoszować się pięknymi Połoninami - Wetlińską i Caryńską. 
  3. Odkryj Jezioro Myczkowskie.
   Myczkowce, miejscowość leżąca nieopodal Soliny także umożliwia podziwianie uroków zbiorników wodnych. San tworzy tutaj malowniczy przełom, który możemy oglądać dzięki Zaporze w Myczkowcach. Jest ona mniej eksplorowana przez turystów i posiada bardziej kameralny klimat, w porównaniu do Zapory na Solinie uznawanej za bieszczadzkie Krupówki. Myczkowce są jedną z najstarszych bieszczadzkich wsi, więc możesz zaznać tam regionalnego klimatu. 

  Gdzie zjeść w Solinie?

  Miejsca, w których możesz cieszyć się znakomitymi daniami to m.in. Restauracja Szałas nad Soliną, Sami Swoi, czy Karmnik. 
   

   

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.