Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Pokaż mapę

Bon turystyczny

Sposób rezerwacji

Elastyczna rezerwacja

Typ miejsca:

Rodzaj zakwaterowania:

Cena:

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia:

Oferty okazjonalne:

Przeznaczenie:

Nadal szukasz noclegu?

Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

Dodaj ogłoszenie

Pogoda w Limanowej

Prognoza pogody na dziś (26-02-21)

13 °C
Temperatura odczuwalna
11 °C
Temperatura minimalna
3 °C
Temperatura maksymalna
14 °C
Wiatr
1 m/s
Opady
6 mm
Ciśnienie
1027 hPa
Wilgotność
62%

O Limanowej

Limanowa to miejscowość położona tuż u podnoża Łysej Góry. Jej ukształtowanie terenu oraz krajobrazy sprawiają, że jest doskonałym miejscem turystycznym. Znajdziemy tutaj wiele zabytkowych kościołów i kapliczek, które nadają temu miastu wyjątkowego klimatu. Zwiedzając je dowiemy się również wielu ciekawostek o samej Limanowej, a także o jej tradycjach.

Limanowa to również świetne miejsce dla fanów dwóch kółek, dzięki swoim wspaniałym terenom. Zimą znajdziemy również wyciąg dla narciarzy, dzięki czemu Limanowa jest dobrym miejscem turystycznym przez cały rok! 
 

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.