Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty w Kazimierzu Dolnym

Apartament Kłos Mały Rynek

Mały Rynek 2/4, 24-120 Kazimierz Dolny

O obiekcie

Kazimierz Dolny to magiczne miasteczko położone w sercu Kazimierskiego Parku Narodowego. Renesansowe kamieniczki, kilkusetletnia studnia na środku rynku, malownicze wzgórza, tajemnicze zamki – to tylko jego niektóre skarby. Widok na całe miasto i okolice można podziwiać z pobliskiej Baszty, ruin Zamku oraz Góry Trzech Krzyży. Warto też przespacerować się wzdłuż Wisły, gdzie stoją zabytkowe spichlerze.
Nie można również zapomnieć o Małym Rynku. Przed wojną była tu dzielnica żydowska. Dziś pozostała po niej XVIII-wieczna synagoga i nieliczne drewniane budynki. Nasz Apartament Kłos ulokowany przy wspomnianym Małym Rynku to doskonałe miejsce na odpoczynek w centrum Kazimierza. Bliskość głównego rynku wraz z jego wszystkimi atrakcjami uzupełni spokojny odpoczynek w zaciszu naszego obiektu. Wyposażony jest on w duże łoże dla dwóch osób oraz kanapę, która pomieści kolejną parę Gości. Wolne chwile zajmiemy sobie obejrzeniem telewizji, a do sporządzenia posiłku udostępniona jest kuchnia z lodówką, kuchenką gazową oraz przyrządami kuchennymi.

Dodatkowym atutem pobytu w Apartamencie Kłos jest nasza restauracja Sielanka, która znajduje się w tym samym budynku. Codziennie rano będziemy serwować w niej dla Państwa pyszne śniadania. Oferujemy również  pyszne dania z karty menu, ciekawe drinki i kolorowe lemoniady.

Apartament jest obsługiwany przez personel restauracji Sielanka. W dniu przyjazdu zapraszamy po klucze do Sielanki. W cenę pobytu wliczone jest pyszne śniadanie. Oczywiście na pozostałe posiłki zapraszamy także do nas!

 

 

Promocyjne ceny do 23 grudnia 2016

125 zł za dobę dla 1 Osoby

195 zł za dobę dla 2 Osób

265 zł za dobę dla 3 Osób

335 zł za dobę dla 4 Osób

 

 

Cennik

Udogodnienia

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Wyróżnienia i nagrody

4 lata w serwisie

Lokalizacja

Mały Rynek 2/4, 24-120 Kazimierz Dolny

Kontakt

Pobliskie noclegi, które także mogą Ci się spodobać

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.