Zapoznaj się z zaleceniami dotyczącymi podróży w związku z COVID-19. Dowiedz się więcej.
Na skróty: Sopot, Gdańsk, Zakopane

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Rodzaj
Cena
Rezerwacje bez ryzyka
Rezerwacje on-line
Lokalizacja
Ocena
Więcej filtrów
wyczyść filtry
Pokaż mapę

Puławy - noclegi

Rezerwacja bez ryzyka. Możesz bezpłatnie przełożyć rezerwację na inny termin. Szukaj obiektów z oznaczeniem "Rezerwacja bez ryzyka".
 • O Puławach

  Lato, słońce i truskawki! Oj tak truskawki to dominujący owoc Puław i swoiste dobro całej gminy. Liczne skojarzenia kręcą się wokół tego przepysznego owocu. Marka gminy, wyroby, konkursy, długa truskawkowa historia, a przede wszystkim hucznie obchodzone 3 lipca Święto truskawki. No tak ale po co jechać do Puław tylko na truskawki? Na szczęście poza pysznym jedzeniem znajdziemy tu wiele atrakcji.

  Pasjonaci ornitologii na pewno skuszą się podążać nowo utworzonym szlakiem, miłośnicy wodnego szaleństwa zabierają kajaki by podziwiać Puławy od strony „Pradoliny Wieprza”, a rowerzyści mają do pokonania trzy trasy o różnym stopniu trudności. Puławy to również kultura szerzona od wieków przez rodziny Czartoryskich i Lubomirskich, bo to właśnie tu powstało pierwsze w Polsce muzeum patriotyczne. Na pewno nikt nie zapomni odwiedzin w pałacu Czartoryskich, a także spaceru po jego ogrodach z ukrytymi wśród drzew budowlami nawiązującymi do kultury antycznej.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.