Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Puławy - noclegi

 • Pokaż mapę

  Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  Nadal szukasz noclegu?

  Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

  Dodaj ogłoszenie
  18 °C
  Temperatura odczuwalna
  15 °C
  Temperatura minimalna
  12 °C
  Temperatura maksymalna
  18 °C
  Wiatr
  6 m/s
  Opady
  39 mm
  Ciśnienie
  995 hPa
  Wilgotność
  72%

  O Puławach

  Lato, słońce i truskawki! Oj tak truskawki to dominujący owoc Puław i swoiste dobro całej gminy. Liczne skojarzenia kręcą się wokół tego przepysznego owocu. Marka gminy, wyroby, konkursy, długa truskawkowa historia, a przede wszystkim hucznie obchodzone 3 lipca Święto truskawki. No tak ale po co jechać do Puław tylko na truskawki? Na szczęście poza pysznym jedzeniem znajdziemy tu wiele atrakcji.

  Pasjonaci ornitologii na pewno skuszą się podążać nowo utworzonym szlakiem, miłośnicy wodnego szaleństwa zabierają kajaki by podziwiać Puławy od strony „Pradoliny Wieprza”, a rowerzyści mają do pokonania trzy trasy o różnym stopniu trudności. Puławy to również kultura szerzona od wieków przez rodziny Czartoryskich i Lubomirskich, bo to właśnie tu powstało pierwsze w Polsce muzeum patriotyczne. Na pewno nikt nie zapomni odwiedzin w pałacu Czartoryskich, a także spaceru po jego ogrodach z ukrytymi wśród drzew budowlami nawiązującymi do kultury antycznej.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.