Puławy - noclegi

 • Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Elastyczna rezerwacja

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  Nadal szukasz noclegu?

  Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

  Dodaj ogłoszenie

  Pogoda w Puławach

  Prognoza pogody na dziś (18-05-21)

  17 °C
  Temperatura odczuwalna
  16 °C
  Temperatura minimalna
  11 °C
  Temperatura maksymalna
  17 °C
  Wiatr
  7 m/s
  Opady
  3 mm
  Ciśnienie
  1003 hPa
  Wilgotność
  65%

  O Puławach

  Lato, słońce i truskawki! Oj tak truskawki to dominujący owoc Puław i swoiste dobro całej gminy. Liczne skojarzenia kręcą się wokół tego przepysznego owocu. Marka gminy, wyroby, konkursy, długa truskawkowa historia, a przede wszystkim hucznie obchodzone 3 lipca Święto truskawki. No tak ale po co jechać do Puław tylko na truskawki? Na szczęście poza pysznym jedzeniem znajdziemy tu wiele atrakcji.

  Pasjonaci ornitologii na pewno skuszą się podążać nowo utworzonym szlakiem, miłośnicy wodnego szaleństwa zabierają kajaki by podziwiać Puławy od strony „Pradoliny Wieprza”, a rowerzyści mają do pokonania trzy trasy o różnym stopniu trudności. Puławy to również kultura szerzona od wieków przez rodziny Czartoryskich i Lubomirskich, bo to właśnie tu powstało pierwsze w Polsce muzeum patriotyczne. Na pewno nikt nie zapomni odwiedzin w pałacu Czartoryskich, a także spaceru po jego ogrodach z ukrytymi wśród drzew budowlami nawiązującymi do kultury antycznej.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.