Pensjonacik Ogrody

Pierzchno 56 D, 42-130 Częstochowa
Prywatna łazienka

O obiekcie

Pensjonacik Ogrody jest położony w pobliżu Jasnej Góry, 6,5 km od Częstochowy.
Zabudowania są otoczone ogrodem różnobarwnych kwiatów i arboretum z drzew liściastych i iglastych. Do lasu, w którym znajduje się rezerwat przyrody jest zaledwie kilka kroków. Przyroda otoczenia sprzyja kontemplacji i wyciszeniu wewnętrznemu.
Nasz Pensjonacik to propozycja dla wszystkich odwiedzających klasztor na Jasnej Górze, a również Jurę Krakowsko– Częstochowską. Kto chociaż raz przyjechał w okolice skałek i Zamków Średniowiecznych w okolicy Częstochowy ten zakocha się w tym miejscu.
Zajrzyj na naszą stronę niech będzie ona inspiracją do poznania tych pięknych i bliskich każdemu Polakowi miejsc. U nas zawsze będziesz gościem specjalnym, który poczuje się u nas już od pierwszych chwil jak we własnym domu.
Zapraszamy Serdecznie

Cennik

Przydatne informacje

Zameldowanie
Po 13:00
Wymeldowanie
Przed 11:00
Zadatek przy rezerwacji
Jest podstawą potwierdzenia rezerwacji. Wynosi 20% wartości rezerwacji i jest płatny z góry po potwierdzeniu dostępności przez gospodarza. Pozostałą kwotę zapłacisz po przyjeździe do obiektu.
Odwołanie rezerwacji
Bezpłatne odwołanie rezerwacji przed wpłatą zadatku. Po wpłacie zadatku opłata rezygnacyjna wynosi 20% wartości rezerwacji.
Zwierzęta
Zwierzęta są akceptowane
Palenie
Palenie jest zabronione
Akceptowane formy płatności w obiekcie
Karty płatnicze , gotówka , przelew

Udogodnienia

Gospodarz wkrótce uzupełni listę udogodnień. Nie zwlekaj i wyślij wiadomość.

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

Pierzchno 56 D, 42-130 Częstochowa

Kontakt

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.