Swaderki - Bolejny - Maróz
Swaderki - Bolejny - Maróz

Swaderki - Bolejny - Maróz

Trasa dookoła jeziora Maróz. Na trasę wyruszamy z pola namiotowego w miejscowości Swderki,początek lekki podjazd pod górę,poczym zjazd na teren gospodarstwa rybackiego Swaderki, przejazd przez mostek koło basenów z hodowlą ryb. Teraz trochę podjazd pod górę piaszczystą drogą ok. 300 m. Szeroką piaszczystą drogą dojeżdżamy do skrzyżowania w lesie i skręcamy pierwszą w lewo,teraz cały czas prosto szeroką utwardzoną leśną drogą,rzadko jeżdżą tu samochody. Koniec tej drogi charakterystyczny dosyć ostry zjazd piaszczysto kamienisty w dole zmiana nawierzchni w asfalt.Dojechaliśmy do miejscowści Maróz, teraz lekko pod górę i skęcamy w lewo , teraz ostro pod górkę, na szczycie zmiana nawierzchni znów na piaszczystą.... Jedziemy do miejscowości Bolejny. Trzymamy się lewej strony i jedziemy w kierunku miescowości Swaderki.Trasa głównie teren z niewielkimi odcinkami asfaltu ,kilka ostrych podjazdów.


    Opinie

  • Znowu poprawka .Na krzyżówkach leśnych dróg skręcamy w lewo do Ośrodka Wiatraki nie w prawo jak napisałem wcześniej.Pomyłki wiążą się chyba z wrażeń z wycieczki.

    ~toldo1970 • 13.08.2017
  • Wnoszę poprawkę.W Bolejnach skręcamy w lewo jadąc z żelazna(nie w prawo jak napisałem wcześniej).

    ~toldo1970 • 08.08.2017
  • W Bolejnach proponuję skręcić w prawo pod górę drogą brukową,Dalej prosta kawałek przez pola.Wjeżdżamy do lasu lekko w prawo zaraz wąwozem ostro w dół(uwaga na piasek).Do jeżdżamy do krzyżówek dróg leśnych.Skręcamy w prawo ,dojeżdżamy do pięknego ośrodka "Wiatraki"(Kawa,piwo.Kto co lubi).I jedziemy do Maruzka.Z Maruzka do Swaderek proponuję dojechać ścieżką w bezpośredniej styczności z jeziorem.Piękna ścieżka. ~toldo1970 • 08.08.2017

Mapa

Ta trasa nie posiada jeszcze oceny.
1/5
Trudność trasy
22.11
Kilometrów