Noclegi u Słowika. Duży taras, grill, ciche i spokojne miejsce

Rzepedź 4, 38-542 Rzepedź
Prywatna łazienka
Bezpłatna zmiana terminu

O obiekcie

Zapraszamy do Rzepedzi Wsi w gm. Komańcza.

Zapraszamy do naszego samodzielnego atrakcyjnie usytuowanego na strumykiem domu, gdzie odpoczniesz od codzienności w spokoju i ciszy na obrzeżach Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego.

Budynek jest urządzony jako „bliźniak” z dwoma niezależnymi wejściami. Posiada:

  • 1 apartament,
  • cztery 2 osobowe sypialnie,
  • trzy łazienki.

Dostępna ogólna w pełni wyposażona kuchnia z lodówką, kuchenką gazową, jadalnią i telewizorem. Ogromną zaleta jest duży taras, grill, możliwość zorganizowania biesiady przy ognisku oraz 60 arowa działka nad górskim strumykiem.

Dom położony jest w malowniczej miejscowości Rzepedź na obrzeżach Ciśniańsko - Wetlińskiego Parku Krajobrazowego. Usytuowany u podnóża Rzepedki obok zabytkowej drewnianej cerkwi na końcu wsi w odludnym terenie, stanowi zwłaszcza dla zmotoryzowanych, świetną bazę wypadową dla miłośników wędrówek po górach!

W okolicy panują doskonałe warunki do jazdy konnej i turystyki rowerowej. Okolica sprzyja długim spacerom, w odległości 14 km znajdują się jeziorka Duszatyńskie. 15 km do przejścia granicznego ze Słowacją. Niedaleko znajduje się Klasztor Nazaretanek w Komańczy.

Cennik

Przydatne informacje

Zameldowanie
Po 14:00
Wymeldowanie
Przed 12:00
Zwierzęta
Zwierzęta są akceptowane
Palenie
Palenie jest dozwolone
Akceptowane formy płatności w obiekcie
Karty płatnicze
Inne
Duża działka. Polecam możliwość postawienia campera lub namiotu , z możliwością podłączenia do prądu, skorzystania z zadaszonej wiaty, kuchni, ubikacji i prysznica. Działka na końcu wsi nad strumykiem. Koniec drogi, koniec zabudowań, z dala od cywilizacji. Możliwość palenia ogniska.

Udogodnienia

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

Rzepedź 4, 38-542 Rzepedź

Kontakt