Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Mielec - noclegi

Mamy dobrą i złą wiadomość
Niestety nie mamy noclegów w tej lokalizacji. Przygotowaliśmy jednak dla Ciebie listę obiektów z najbliższej okolicy. Sprawdź koniecznie!
 • Pokaż mapę

  Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  Nadal szukasz noclegu?

  Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

  Dodaj ogłoszenie
  8 °C
  Temperatura odczuwalna
  5 °C
  Temperatura minimalna
  4 °C
  Temperatura maksymalna
  9 °C
  Wiatr
  2 m/s
  Opady
  10 mm
  Ciśnienie
  1020 hPa
  Wilgotność
  67%

  O Mielcu

  Centrum miasta oraz życia mieszkańców jest rynek, wokół którego stoją zabytkowe kamienice, a prowadzą do niego urokliwe i pełne zieleni alejki. Opodal staromiejskiego rynku znajduje się bazylika św. Mateusza, w podziemiach której spoczywają założyciele i dawni właściciele miasta. Miejscem unikatowym w skali Polski jest „Sala Królewska”, czyli aula Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. M. Karłowicza, która została ozdobiona obrazami z wizerunkami polskich władców. Wieczorem warto wrócić na rynek, by odpocząć w jednej z kawiarni i podziwiać wodny spektakl fontanny.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.