Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Pokaż mapę

Bon turystyczny

Sposób rezerwacji

Typ miejsca:

Rodzaj zakwaterowania:

Cena:

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia:

Oferty okazjonalne:

Przeznaczenie:

Nadal szukasz noclegu?

Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

Dodaj ogłoszenie

Pogoda w Mielcu

Prognoza pogody na dziś (22-01-21)

6 °C
Temperatura odczuwalna
1 °C
Temperatura minimalna
2 °C
Temperatura maksymalna
6 °C
Wiatr
5 m/s
Opady
3 mm
Ciśnienie
1004 hPa
Wilgotność
81%

O Mielcu

Centrum miasta oraz życia mieszkańców jest rynek, wokół którego stoją zabytkowe kamienice, a prowadzą do niego urokliwe i pełne zieleni alejki. Opodal staromiejskiego rynku znajduje się bazylika św. Mateusza, w podziemiach której spoczywają założyciele i dawni właściciele miasta. Miejscem unikatowym w skali Polski jest „Sala Królewska”, czyli aula Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. M. Karłowicza, która została ozdobiona obrazami z wizerunkami polskich władców. Wieczorem warto wrócić na rynek, by odpocząć w jednej z kawiarni i podziwiać wodny spektakl fontanny.

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.