Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Pokaż mapę

Bon turystyczny

Sposób rezerwacji

Elastyczna rezerwacja

Typ miejsca:

Rodzaj zakwaterowania:

Cena:

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia:

Oferty okazjonalne:

Przeznaczenie:

Nadal szukasz noclegu?

Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

Dodaj ogłoszenie

Pogoda w Dębicy

Prognoza pogody na dziś (01-03-21)

3 °C
Temperatura odczuwalna
-0 °C
Temperatura minimalna
-1 °C
Temperatura maksymalna
4 °C
Wiatr
2 m/s
Opady
0 mm
Ciśnienie
1035 hPa
Wilgotność
79%

O Dębicy

Dębica wielu zapewne kojarzy się z popularną reklamą opon sprzed lat i jest to trafny trop. Miasto jest sporym ośrodkiem przemysłowo-handlowym. Dębica dysponuje dużą bazą noclegową. Przez miasto przebiegają ciekawe szlaki wędrowne, m.in: Droga św. Jakuba, czyli szlak pielgrzymkowy do katedry w Santiago de Compostela w Galicji w Hiszpanii. Znajdziemy tu też szlaki turystyczne, które prowadzą na Łysą Górę, wzniesienie będące miejscową atrakcją. Dębicy nie brakuje historycznych zabytków, do najciekawszych można zaliczyć m.in Kościół św. Jadwigi z XVI w. | foto: wikimedia.org

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.