Noclegi w Łochowie

  • Radziówka

    Łochów

    Oferujemy pokoje 1, 2, 3, 4 i 6- osobowe z łazienkami. Na miejscu posiłki oraz ogólnodostępna kuchnia. Zapraszamy do nas Wszystkich, którzy posz...

Nadal szukasz noclegu? Dodaj ogłoszenie!

Dodaj ogłoszenie
Noclegi  w Łochowie - <p>Łochów to naprawdę ciekawe miasto z łosiem w herbie. W mieście znajduje się piękny Park Dębinka z...

O Łochowie

Łochów to naprawdę ciekawe miasto z łosiem w herbie. W mieście znajduje się piękny Park Dębinka zrewitalizowany w 2018 roku zwany Zielonym Centrum Łochowa. Co ciekawe, park został podzielony na dwa obszary - jeden dla miłośników spacerów wśród drzew, a drugi bardziej "miejski" - znajdziemy tutaj fontannę, plac zabaw, siłownię, strefy gier i inne atrakcje. To miejsce jest naprawdę świetne do spotkań, integracji czy spędzania wolnego czasu w samotności. Warto spomnieć, że to miasto Cypriana Kamila Norwida!

W mieście odbywa się dosyć sporo imprez kulturalnych, podczas których można się nieźle pobawić i zrelaksować. Jest to między innymi Piknik Strażacki, Jesień Poezji Łochowskiej, Dni Łochowa czy Anioły w Łochowie. Imprez jest tutaj dużo, dzięki czemu mamy gwarancję - każdy znajdzie coś dla siebie i swoich towarzyszy!

W Łochowie znajdują się naprawdę ciekawe zabytki, jest to między innymi pałac neorenesansowy z początku XIX wieku, w którym aktualnie mieści się hotel. Kolejnymi ciekawymi punktami są parowozownia, przepompownia oraz fabryka Maszyn Rolniczych oraz Odlewni Żeliwa. Warto zwrócić uwagę na pozostałości po przedwojennych folwarkach (gorzelnia, browar i dawny młyn).