Noclegi w Jaśle

Nadal szukasz noclegu? Dodaj ogłoszenie!

Dodaj ogłoszenie
Noclegi  w Jaśle - <p>Każde miasto jest niepowtarzalne i wyjątkowe, ma swoje atuty i wady, a także coś co wyr&oacute;żn...

O Jaśle

Każde miasto jest niepowtarzalne i wyjątkowe, ma swoje atuty i wady, a także coś co wyróżnia je spośród tłumu. Wino i jego delikatny, wyrazisty smak to bodziec dla, którego każdy powinien zawitać do Jasła. Jednak nie jest to jedyna twarz tej miejscowości. Tak jak wino również Jasło posiada wiele odsłon. Jest zarazem delikatne i wyrafinowane, dzięki wszechobecnej kulturze i sztuce, jak i mocniejsze, bardziej zdecydowane, czego winą jest otaczająca miasto rekreacja, rozrywka oraz przedsiębiorczość.

Bogata i różnorodna oferta Jasła, mnogość szlaków tematycznych, rowerowych i konnych, umożliwia doświadczenie jego wyjątkowości oraz poznanie niepowtarzalnego aromatu i koloru. Warto tu przybyć by skosztować wspaniałego wina, pospacerować po zabytkowym Rynku Miejskim, czy XIX wiecznym parku. Odpocząć w altanie Glorietce wśród malowniczych okoliczności przyrody, by następnie wyruszyć na spotkanie przygodzie poznając historię Jasła – miasta wina.