Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Pokaż mapę

Bon turystyczny

Sposób rezerwacji

Typ miejsca:

Rodzaj zakwaterowania:

Cena:

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia:

Oferty okazjonalne:

Przeznaczenie:

Nadal szukasz noclegu?

Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

Dodaj ogłoszenie

Pogoda w Jaśle

Prognoza pogody na dziś (24-01-21)

7 °C
Temperatura odczuwalna
2 °C
Temperatura minimalna
-0 °C
Temperatura maksymalna
7 °C
Wiatr
5 m/s
Opady
3 mm
Ciśnienie
996 hPa
Wilgotność
82%

O Jaśle

Każde miasto jest niepowtarzalne i wyjątkowe, ma swoje atuty i wady, a także coś co wyróżnia je spośród tłumu. Wino i jego delikatny, wyrazisty smak to bodziec dla, którego każdy powinien zawitać do Jasła. Jednak nie jest to jedyna twarz tej miejscowości. Tak jak wino również Jasło posiada wiele odsłon. Jest zarazem delikatne i wyrafinowane, dzięki wszechobecnej kulturze i sztuce, jak i mocniejsze, bardziej zdecydowane, czego winą jest otaczająca miasto rekreacja, rozrywka oraz przedsiębiorczość.

Bogata i różnorodna oferta Jasła, mnogość szlaków tematycznych, rowerowych i konnych, umożliwia doświadczenie jego wyjątkowości oraz poznanie niepowtarzalnego aromatu i koloru. Warto tu przybyć by skosztować wspaniałego wina, pospacerować po zabytkowym Rynku Miejskim, czy XIX wiecznym parku. Odpocząć w altanie Glorietce wśród malowniczych okoliczności przyrody, by następnie wyruszyć na spotkanie przygodzie poznając historię Jasła – miasta wina.

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.