Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Rymanów-Zdrój - noclegi

Mamy dobrą i złą wiadomość
Niestety nie mamy noclegów w tej lokalizacji. Przygotowaliśmy jednak dla Ciebie listę obiektów z najbliższej okolicy. Sprawdź koniecznie!
 • Pokaż mapę

  Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  Nadal szukasz noclegu?

  Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

  Dodaj ogłoszenie
  14 °C
  Temperatura odczuwalna
  12 °C
  Temperatura minimalna
  7 °C
  Temperatura maksymalna
  16 °C
  Wiatr
  1 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1020 hPa
  Wilgotność
  62%

  O Rymanowie-Zdroju

  Rymanów Zdrój to niepowtarzalna uzdrowiskowa wieś z długoletnią tradycją położona w malowniczej dolinie rzeki Tabor, w otoczeniu gór. Jeśli masz ochotę na dozę aktywności, wybierz się na jeden z wielu szklaków turystycznych pieszych bądź rowerowych. To świetna okazja do podziwiania krajobrazu Beskidu Niskiego, czy zabytkowych zabudowań rozmieszczonych po całym mieście. Aby perfekcyjnie zakończyć dzień, możesz zdecydować się na wypoczynek w Parku Zdrojowym znajdującym się w samym centrum uzdrowiska.
   

  Co warto zobaczyć w Rymanowie Zdroju?
  Twój plan wycieczki

  1. Wybierz się w okoliczne góry - Przymiarki, Cergową i Zamczyska
   Rymanów Zdrój okalają Wzgórza Rymanowskie, wśród których możesz znaleźć przyjemne trasy, idealne na spacery malowniczą okolicą gór Beskidu Niskiego. Cergowa to góra lubiana przez paralotniarzy. Znajdziesz tu także liczne wychodnie piaskowca cergowskiego oraz jaskinie. Zamczyska bywają nazywane Zamkową Górą, a ich wzgórza zbiegają do Uzdrowiska Rymanów-Zdrój w dolinę Taboru. Przebywając w Rymanowie Zdroju warto wybrać się na spacery tymi malowniczymi szlakami Beskidu Niskiego.
    
  2. Odwiedź Pijalnię Wód i ciesz się unikalnym klimatem przyrodoleczniczym Rymanowa Zdroju 
   To najbardziej kultowe miejsce Rymanowa, o którym nie sposób nie wspomnieć. Ten najbardziej rozpoznawalny punkt miasta położony jest w centralnej części malowniczego Parku Zdrojowego. W rymanowskiej Pijalni Wód odwiedzający mogą skorzystać z kuracji pitnej wodami leczniczymi: Tytus, Klaudia i Celestynka. Wewnątrz budynku Pijalni można również zobaczyć źródła, z których czerpie się wodę. Profil leczniczy Rymanowa Zdroju jest oparty na szczególnych walorach przyrodoleczniczych klimatu i wód mineralnych. Klimat miejscowości jest unikalny poprzez wykazywanie cech klimatu górskiego, a dzięki znacznej zawartości jodu również cech klimatu morskiego. Charakteryzuje się on dużą zawartością ozonu, soli oraz względnie wysoką wilgotnością powietrza. Warto zwrócić też uwagę na to, że Rymanów Zdrój leży w jednym z najczystszych ekologicznie rejonów naszego kraju. Z takich walorów zdecydowanie warto korzystać!
    
  3. Szlifuj umiejętności narciarskie w KiczeraSki
   W Puławach, nieopodal Rymanowa Zdroju znajduje się Ośrodek Sportów Zimowych KiczeraSki. Położony jest na północnym zboczu Kiczery w Beskidzie Niskim. Na terenie ośrodka znajduje się pięć tras o zróżnicowanym stopniu trudności, znajdziesz tu także trasę biegową/skitourową oraz trasy rowerowe – downhill. To świetna propozycja na aktywne spędzanie czasu w okolicy. 

  Gdzie zjeść w Rymanowie Zdroju? 

  Na smaczne dania w Rymanowie Zdroju możesz się wybrać do Restauracji Zielony Domek, Chaty Naszej czy Zajazdu Zacisze. 

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.