Cena

Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia

Rozrywka
Na zewnątrz
Bezpieczeństwo i ułatwienia
Pokój
Dla dzieci
Kuchnia i jadalnia

Noclegi w Dubrowniku

Nie znaleziono pasujących noclegów. Dostosuj kryteria wyszukiwania lub usuń wybrane filtry, aby zobaczyć więcej propozycji. Sprawdź inne propozycje, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

 • Pogoda w Dubrowniku

  Prognoza pogody na dziś (23-07-24)

  Pogoda
  23 °C
  Temperatura odczuwalna
  22 °C
  Temperatura minimalna
  16 °C
  Temperatura maksymalna
  25 °C
  Wiatr
  5 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1017 hPa
  Wilgotność
  48%

  O Dubrowniku

  Dubrownik to najchętniej odwiedzana miejscowość w Chorwacji. Swoją popularność zawdzięcza niezliczonym ilościom zabytków. Nie sposób zobaczyć je wszystkie jednego dnia. Tutaj nie znajdziesz wielu plaż, ale bogactwo dziedzictwa kulturowego zwali Cię z nóg. Starówka Dubrownika została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wąskie, brukowane uliczki, pałace, klasztory i katedry, bajeczna zatoka i położenie wśród magicznych skał to powód, dla którego Dubrownik zwany jest jako "Perła Adriatyku". Do miasta zjeżdżają tłumy z zagranicy, ale również rodowici Chorwaci.

  Oferty okazjonalne w Dubrowniku

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.