Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Cena

Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia

Rozrywka
Na zewnątrz
Bezpieczeństwo i ułatwienia
Pokój
Dla dzieci
Kuchnia i jadalnia

Noclegi w Dubrowniku

 • Pogoda w Dubrowniku

  Prognoza pogody na dziś (04-12-22)

  Pogoda
  3 °C
  Temperatura odczuwalna
  -1 °C
  Temperatura minimalna
  -0 °C
  Temperatura maksymalna
  4 °C
  Wiatr
  5 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1022 hPa
  Wilgotność
  84%

  O Dubrowniku

  Dubrownik to najchętniej odwiedzana miejscowość w Chorwacji. Swoją popularność zawdzięcza niezliczonym ilościom zabytków. Nie sposób zobaczyć je wszystkie jednego dnia. Tutaj nie znajdziesz wielu plaż, ale bogactwo dziedzictwa kulturowego zwali Cię z nóg. Starówka Dubrownika została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wąskie, brukowane uliczki, pałace, klasztory i katedry, bajeczna zatoka i położenie wśród magicznych skał to powód, dla którego Dubrownik zwany jest jako "Perła Adriatyku". Do miasta zjeżdżają tłumy z zagranicy, ale również rodowici Chorwaci.

  Oferty okazjonalne w Dubrowniku

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.