Amber Park HOTEL SPA z basenem Niechorze

Zaciszna 8, 72-350 Niechorze
Śniadanie
Prywatna łazienka
Natychmiastowa rezerwacja
Bezpłatna zmiana terminu
Stworzony dla rodzin

O obiekcie

Amber Park Hotel & SPA to prężnie rozwijający się hotel*** w Niechorzu.

Amber Park to miejsce, gdzie tworzymy dla Państwa ofertę tak, aby korzystanie z urlopu było jak najbardziej przyjemne.Kameralny hotel w Niechorzu przywita Państwa w rodzinnej atmosferze, pokoje z wyżywieniem w opcji ze śniadaniem, oraz obiadokolacją. Strefa SPA&Wellness wraz z basenem zapewni Państwu komfortowy pobyt nad morzem.


Dysponujemy 52 pokojami hotelowymi oraz oddaną do użytku z początkiem 2020 roku strefą
wypoczynkową – basen o głębokości 1.2m, brodzik dla dzieci, łaźnia parowa, jacuzzi, sauna sucha
oraz gabinety SPA i masażu. Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty zabiegów oraz masaży wykonanych przez certyfikowanych fizjoterapeutów.

Gdzie jesteśmy ?

Jesteśmy z dala od miejskiego zgiełku, w cichej , spokojnej i malowniczej okolicy Latarni Morskiej / do centrum Niechorza jest ok. 1,2 km.

Do zejścia na spokojną i niezatłoczoną plażę jest 500 m na zachód od Amber Park oraz zejście na wschód bezpośrednio przy Latarni Morskiej

DARMOWY firmowy Melex dla Gości Amber Park dowiezie i odbierze Państwa codziennie do/z Centrum Niechorza na samą plażę / zgodnie z rozkładem jazdy w Recepcji

Obiekt położony w spokojnej okolicy, z dala od gwaru miasta, zapewniając przy tym bliskość Latarni
Morskiej, plaży oraz Morza Bałtyckiego. W sezonie letnim zapewniamy bezpłatny transport do centrum Niechorza oraz możliwość bezpłatnego powrotu do hotelu wg harmonogramu obiektu. Nie możemy zapomnieć również o room service na życzenie gości.


Gwarantujemy bogate wyposażenie pokoi

 • zestaw ręczników,
 • zestaw kosmetyków hotelowych,
 • profesjonalna suszarka do włosów,
 • chłodziarka,
 • czajnik z zestawem cafe&tea

Hotel idealny dla rodzin z dziećmi – z szeroko rozwiniętą infrastrukturą dla maluchów – posiadamy
kącik zabaw dla najmłodszych, z zabawkami rozwojowymi Na terenie zielonym atrakcją dla dzieci jest dmuchany plac zabaw, duża trampolina tradycyjny plac zabaw oraz plac zabaw ‘’Kulkowo’’ – tzw. Małpi Gaj na tarasie restauracji.
Prowadzimy również animacje dla dzieci np. kino familijne, akademię kulinarną itp.


Posiadamy zaplecze techniczne oraz dużą Okolicznościową Salę Kryształową – z wielką przyjemnością zorganizujemy dla Ciebie przyjęcie, integrację lub bankiet.


Szef Kuchni uraczy Gości swoimi umiejętnościami i doświadczeniem – nawet najbardziej wybredni smakosze będą oczarowani smakami i zapachami. W naszej ofercie znajdują się śniadania, oraz obiadokolacje w formie bufetu.
Bogate posiłki, świeże sezonowe warzywa i owoce, naturalne przyprawy – gotujemy zdrowo i smacznie – to domeny Amber Park.


Wieczorami zapraszamy do naszego Drink Baru w Sali Kryształowej – profesjonalny barman przygotuje dla Ciebie koktajl marzeń. W sezonie letnim zapraszamy na grilla czy zabawę z DJ’em.
Posiadamy własny bar na plaży w sezonie letnim od maja do końca września.

Noclegi proponujemy w następujących pokojach:

 • Pokoje 2-osobowe,
 • Pokoje 3-osobowe,
 • Pokoje 4-osobowe,
 • Pokoje 5-osobowe rodzinne
 • Pokoje typu studio

Do każdego pokoju przyporządkowane jest jedno numerowane miejsce parkingowe – w zależności od wyboru oferty miejsce płatne lub bezpłatne.

Przydatne informacje

Zameldowanie Po 16:00
Wymeldowanie Przed 11:00
Zwierzęta
Zwierzęta są akceptowane
Palenie
Palenie jest dozwolone
Akceptowane formy płatności
Karty płatnicze, gotówka, przelew
Możliwe dodatkowe opłaty
Opłata miejscowa (za dobę za osobę): 2.5 zł, opłata za zwierzę (za dobę za osobę): 100 zł.
Zadatek przy rezerwacji
Jest podstawą potwierdzenia rezerwacji. Wynosi 30% wartości rezerwacji i jest płatny z góry. Pozostałą kwotę zapłacisz po przyjeździe do obiektu.
Odwołanie rezerwacji
Bezpłatne odwołanie rezerwacji przed wpłatą zadatku. Po wpłacie zadatku opłata rezygnacyjna wynosi 30% kosztu pobytu.
Parking
 • prywatny
 • liczba miejsc parkingowych: 52
 • na terenie obiektu
 • dodatkowo płatny (30 zł za dobę)
 • nie wymaga rezerwacji miejsc
 • dodatkowe cechy parkingu: zamknięty, monitorowany, stacja ładowania pojazdów elektrycznych, na posesji obiektu
Inne
Doba hotelowa
Pokój w Amber Park Niechorze wynajmowany jest na doby hotelowe.

Doba hotelowa trwa od godziny 16:00 do godziny 11:00 dnia następnego. Prośbę o przedłużenie doby hotelowej Gość powinien zgłosić w recepcji. Obiekt może nie uwzględnić życzenia przedłużenia pobytu w przypadku wykorzystania wszystkich miejsc noclegowych lub w przypadku Gości nieprzestrzegających obowiązującego regulaminu. Amber Park Niechorze zastrzega sobie prawo do odmowy przedłużenia pobytu Gościa w obiekcie w przypadku niedokonania wcześniej pełnej płatności za dotychczasowy pobyt.

Rezerwacja i meldunek
Podstawą zameldowania Gościa jest okazanie pracownikowi recepcji dokumentu tożsamości ze zdjęciem, lub dokumentu potwierdzającego dokonanie rezerwacji.

Gość Amber Park Niechorze nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną opłatę za pobyt. Osoby niezameldowane w obiekcie mogą gościnnie przebywać w pokoju hotelowym od godziny 10:00 do godziny 20:00.
Amber Park Niechorze może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin, w szczególności poprzez wyrządzenie szkody na mieniu obiektu lub mieniu Gości, szkody na osobie Gościa, pracowników obiektu lub innych osobach przebywających w Amber Park Niechorze. Rozliczenie za pobyt następuje w dniu przyjazdu przy zameldowaniu Gościa. Rezerwacja nosi miano gwarantowanej, jeżeli zostanie dokonana przedpłata w wysokości min 20% wartości rezerwacji. Brak wpłaty zadatku może skutkować anulowaniem rezerwacji.
W przypadku niepoinformowania obiektu o niemożności przybycia na czas rozpoczęcia pobytu lub niezgłoszenia się Gościa do obiektu do godziny 10:00 dnia następnego Amber Park Niechorze może anulować rezerwację. Pobrane opłaty nie podlegają wówczas zwrotowi.

Jeżeli dana oferta nie ma wyszczególnbionych innych warunków, obowiązują 2 standardowe warunki odwołania rezerwacji.

1.Do złożenia rezerwacji wymagany jest przelew na konto podane w potwierdzeniu rezerwacji lub przez szybką bramkę płatności na stronie www. Wpłacony zadatek jest bezzwrotny. W przypadku anulowania rezerwacji na minimum 14 dni przed datą przyjazdu, kwota zadatku zostaje przeniesiona na voucher kwotowy, do wykorzystania w do końca danego roku kalendarzowego.

2. Do złożenia rezerwacji wymagana jest wpłata za cały pobyt z góry za pośrednictwem systemu płatności online.
W przypadku anulowania rezerwacji lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu wpłacona przedpłata przepada.

W przypadku rezygnacji Gościa z pobytu w trakcie jego trwania, Amber Park Niechorze nie zwraca opłaty za niewykorzystane doby hotelowe.

Usługi
Amber Park Niechorze świadczy usługi zgodne ze swoją kategorią i standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług Gość jest proszony o niezwłoczne ich zgłaszanie do recepcji, co umożliwi pracownikom poprawę standardu świadczonych usług.
Obiekt ma obowiązek zapewnić Gościom:

warunki do pełnego i nieskrępowanego wypoczynku,
bezpieczeństwo pobytu, w tym bezpieczeństwo zachowania w tajemnicy informacji o Gościu,
profesjonalną i uprzejmą obsługę w zakresie wszystkich usług świadczonych w obiekcie,
sprzątanie pokoju i wykonywanie niezbędnych napraw podczas nieobecności Gościa, a w jego obecności tylko wówczas, gdy wyrazi takie życzenie.
Odpowiedzialność gości
Dzieci poniżej 12. roku życia powinny znajdować się na terenie obiektu pod stałym nadzorem opiekunów prawnych. Opiekunowie prawni ponoszą odpowiedzialność materialną za wszystkie ewentualne szkody wyrządzone przez dziecko. Opiekunowie prawni ponoszą odpowiedzialność za ewentualne przypadki utraty zdrowia dzieci. Szczególną opieką przez opiekunów prawnych powinny zostać objęte dzieci w trakcie korzystania z basenu oraz z placu zabaw.

Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałe z jego winy, lub winy odwiedzających go osób. Obiekt zastrzega sobie możliwość obciążenia Gościa za wyrządzone szkody (opłata za zgubienie klucza - 50 zł, opłata za neutralizację zapachu tytoniu - 1000 zł).
Amber Park Niechorze przysługuje ustawowe prawo zastawu na rzeczach wniesionych przez Gościa w przypadku opóźnienia z uregulowaniem płatności za pobyt lub nieuregulowaniem należności za świadczone usługi. Goście Amber Park Niechorze są odpowiedzialni za zachowanie na terenie obiektu odpowiedniego stanu kultury, trzeźwości, higieny i ubioru zgodnie ze standardami obowiązującymi w przestrzeniach publicznych.
Osoby nietrzeźwe i/lub zachowujące się w sposób agresywny będą wskazywane wezwanym służbom porządkowym.
W przypadku naruszenia postanowień regulaminu obiekt może odmówić świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka jest zobowiązana do niezwłocznego zastosowania się do żądań obiektu, uregulowania należności za zamówione świadczenia oraz do zapłaty ekwiwalentu za ewentualne zniszczenia i do opuszczenia obiektu.

Odpowiedzialność obiektu
Obiekt ponosi odpowiedzialność z tytułu utraty lub uszkodzenia składników majątku Gości jedynie w przypadku, gdy przedmioty te zostały oddane na przechowanie do depozytu hotelowego.

Obiekt zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia do depozytu hotelowego przedmiotów o dużej wartości, znacznych kwot pieniężnych, przedmiotów zagrażających bezpieczeństwu oraz przedmiotów wielkogabarytowych, których nie można umieścić w depozycie.
Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia i utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa, przedmiotów w nim pozostawionych, niezależnie od tego, czy pojazdy te zostały zaparkowane na parkingu hotelowym, czy poza terenem Amber Park Niechorze.

Zwrot rzeczy pozostawionych

Przedmioty osobistego użytku, pozostawione w pokoju hotelowym przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane na wskazany przez Gościa adres na jego koszt.
W przypadku nieotrzymania od Gościa dyspozycji odesłania pozostawionych rzeczy obiekt przechowa pozostawione przedmioty na koszt właściciela, przez okres 3 miesięcy a po upływie tego okresu przedmioty te przejdą na własność obiektu. Artykuły spożywcze będą przechowywane przez 24 godziny.
Cisza nocna
W Amber Park Niechorze obowiązuje cisza nocna od godziny 22:00 do godziny 7:00.

W przypadku nieprzestrzegania ciszy nocnej i braku reakcji na uwagi pracowników każda osoba łamiąca regulamin zostanie poproszona o opuszczenie terenu ośrodka. W przypadku odmowy sprawa może zostać przekazana policji wraz ze skierowaniem sprawy na drogę postępowania w sprawach o wykroczenia.

Reklamacja
Goście mają prawo do składania reklamacji w przypadku zauważenia uchybień w jakości świadczonych usług. Reklamacja powinna być złożona pisemnie niezwłocznie po zauważeniu uchybień w standardzie świadczonych usług. Reklamacja zostanie rozpatrzona przez obiekt w ciągu 14 dni od złożenia reklamacji.
Obiekt zastrzega sobie prawo do zmiany zarezerwowaego pokoju na inny w Obiekcie lub w innej lokalizacji i standardzie w przypadku awarii oraz na czas naprawy ustaerki i doprowadzenie pokoju do stanu używalności.


Postanowienia dodatkowe
Obiekt akceptuje obecność zwierząt za opłatą po wcześniejszym uzgodnieniu z Recepcją.

Zarówno w Amber Park Niechorze jak i w jego bezpośrednim otoczeniu obowiązuje zakaz palenia tytoniu poza miejscami do tego wyznaczonymi. W pokojach hotelowych nie można również palić świeczek itp., przechowywać ładunków niebezpiecznych - broni i amunicji, materiałów łatwopalnych, wybuchowych i iluminacyjnych.

Udogodnienia

Opinie gości

9.6

Wyjątkowy!
na podstawie 2 opinii Dodaj opinię
 • Lokalizacja:
  (8/10)
 • Wyposażenie:
  (10/10)
 • Czystość:
  (10/10)
 • Obsługa:
  (10/10)
 • Jakość a cena:
  (10/10)
Stworzony dla rodzin z dziećmi
Przygotowany na większe grupy
Idealny dla par
Zwierzęta mile widziane
 • Dariusz K.
  Pobyt: luty 2024
  Zweryfikowana
  9.6

  Wyjątkowy!

  Zdecydowanie polecam dla rodzin z dziećmi większymi i mniejszymi

  Stworzony dla rodzin z dziećmi
  Przygotowany na większe grupy
  Idealny dla par
  Zwierzęta mile widziane
  Dodano: 08.02.2024
 • Paulina P.
  Pobyt: grudzień 2023
  Zweryfikowana
  9.6

  Wyjątkowy!

  Bardzo polecam Amber, pokoje bardzo czyste i duże. Mieliśmy pokój 5-cio osobowy i był ogromny ( wpokoju lodówka i zetaw do kawy/herbaty). Bardzo wygodne materace, lazienka duża. Obsługa bardzo miła. B ... asen i sauny (sucha i parowa) bardzo fajne, ciepła woda w basenie:)Śniadanie bardzo dobre.Do morza około 10 min spacerem. Zdecydowanie polecam:)

  Stworzony dla rodzin z dziećmi
  Przygotowany na większe grupy
  Idealny dla par
  Zwierzęta mile widziane
  Dodano: 11.12.2023

Lokalizacja

Zaciszna 8, 72-350 Niechorze

W pobliżu

 • Sklep spożywczy/supermarket 500 m
 • Restauracja 1 km
 • Przystanek 3 km
 • Dworzec 3 km
 • Szpital 25 km
 • Kawiarnia / bar 1 km
 • Bazar / rynek 1 km
 • Lotnisko 50 km
 • Aquapark 5 m
 • Park rozrywki 5 km
 • Jezioro 3 km
 • Morze 500 m
 • Plaża 500 m
 • Deptak 1 km

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Noclegi w podobnych lokalizacjach

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.