Sposób rezerwacji

Elastyczna rezerwacja

Typ miejsca

Rodzaj zakwaterowania

Cena

Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

Lokalizacja

Z oceną

Udogodnienia

Rozrywka
Bezpieczeństwo i ułatwienia
Na zewnątrz
Pokój
Dla dzieci
Kuchnia i jadalnia

Przeznaczenie

Wybrzeże Trzebiatowskie - noclegi

 • O regionie

  O Wybrzeżu Trzebiatowskim

  Wybrzeże Trzebiatowskie to region przy polskim morzu, w zachodniej części kraju. Znajdują się w nim miejscowości, do których co roku przybywa wielu turystów, ze względu na atrakcyjność tego miejsca. Jednym z najbardziej obleganych miejsc jest Kołobrzeg, który zachwyca przyjezdnych swoimi plażami. Przekonaj się, że warto poznać Bałtyk także z dala od Trójmiasta.

  Kąpielisko na Wybrzeżu Trzebiatowskim

  Wiele osób wybiera Wybrzeże Trzebiatowskie na miejsce noclegów, ponieważ spodziewają się, że trafią na mniej oblegane plaże, niż ma to miejsce w popularniejszych nadmorskich miejscowościach. Być może w tym regionie trochę łatwiej znaleźć trochę luzu, jednak znajduje się tam też kilka kąpielisk słynnych na całą Polskę. Jedno z nich znajduje się w Mrzeżynie. To malutka osada. Teren wokół Mrzeżyna należy do Trzebiatowsko-Kołobrzeskiego Pasa Nadmorskiego, należącego do programu Natura 2000. W tej malutkiej miejscowości znajduje się też piękny Port u ujścia rzeki Regi.

  Kąpielisko na Wybrzeżu Trzebiatowskim można znaleźć także m.in. w Grzybowie i Rewalu.

  Nad morzem nie trzeba iść na plażę

  Morze to nie jedyny zbiornik wodny znajdujący się w obszarze Wybrzeża. Jedną z największych atrakcji Dźwirzyna jest Jezioro Resko Przymorskie. To świetne miejsce dla wszystkich miłośników przyrody, w tym także rybactwa. Połączenie z morzem sprawia, że w jeziorze znajdują się wiele gatunków ryb. Resko bywa także określane jako raj dla ornitologów, ze względu na różnorodność i częstość występowania tam ptaków. Innym chętnie odwiedzanym jeziorem jest Jezioro Liwia Łuża, które znajduje się w Niechorzu.

  Oczywiście to atrakcje w Kołobrzegu pozostają najlepszą alternatywą dla nadmorskich plaż. To piękne miasto bogate jest w wiele zabytków i innych obiektów, które po prostu warto zobaczyć. Cudowny miejski ratusz czy Pałac Brunszwickich to budynki nieustępujące widokom najbardziej znanych miast w naszym kraju.

  A może warto wybrać się na najwyższą wieżę widokową w Polsce? SkyPark zapewnia zapierające dech w piersiach widoki i wiele, wiele więcej, dostosowując swoją infrastrukturę do tłumów turystów.

  Noclegi na Wybrzeżu Trzebiatowskim

  Takie atrakcje jak kąpielisko na Wybrzeżu Trzebiatowskim zdecydowanie podnoszą ceny pobliskich obiektów noclegowych - w końcu płacimy za świetną lokalizację, blisko plaży i morza. Jeżeli interesują Cię noclegi w niższej cenie, które jednak znajdują się w tym pięknym regionie, warto zdecydować się na podróż grupą, by zaoszczędzić na wynajmie. Wiele miejsc jest dostosowanych dla większych grup.

  Taniej będzie też w lokalach, które są nieco oddalone od morza, jednak wciąż znajdują się niedaleko od Bałtyku. To świetne rozwiązanie dla osób, które na wczasy wybierają się samochodem - do plaży zawsze można dojechać niewielką trasę od miejsca pobytu noclegowego. Jeżeli interesuje Cię takie rozwiązanie, wybierz nocleg z parkingiem, by nie martwić się postojem własnego auta.

  Dla tych najbardziej wymagających polecamy bogatą ofertę hoteli oraz willi znajdujących się na Wybrzeżu. Ze względu na popularność tego regionu turystycznego, luksusowe lokale z tego obszaru charakteryzują się naprawdę wysokim standardem.

  Oferty okazjonalne na Wybrzeżu Trzebiatowskim

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.