DeLux1 to nowoczesny apartament położony w sercu Łodzi, idealny dla osób poszukujących komfortu i wygody. Obiekt oferuje bezpłatne Wi-Fi, dzięki czemu goście mogą łatwo pozostać w kontakcie ze światem. W bliskiej odległości znajduje się wiele atrakcji, takich jak Stacja kolejowa Łódź Fabryczna oraz kultowy Księży Młyn, które zachwycają swoją architekturą i atmosferą. Apartament składa się z przytulnej sypialni, w pełni wyposażonej kuchni oraz funkcjonalnej łazienki z prysznicem. Dzięki lodówce i mikrofalówce, goście mają możliwość przygotowywania własnych posiłków, co stanowi dodatkową oszczędność i komfort. Dla większej wygody w apartamencie znajduje się także pralka oraz telewizor z płaskim ekranem oferujący dostęp do kanałów satelitarnych. Okolica apartamentu obfituje w liczne atrakcje. Zaledwie kilka kroków dzieli go od popularnego centrum handlowego Manufaktura, gdzie można znaleźć sklepy, restauracje i kino. Miłośnicy kultury z pewnością docenią bliskość Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej oraz promenady na Ulicy Piotrkowskiej, znanej z licznych kawiarni i pubów. DeLux1 to idealne miejsce na krótki lub dłuższy pobyt w Łodzi, zarówno dla turystów, jak i osób podróżujących służbowo. Goście mogą liczyć na komfort, wygodę i doskonałą lokalizację, aby w pełni cieszyć się urokami tego wyjątkowego miasta.
Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.
Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.
W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.