Ta oferta jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty w Komańczy

Gospodarstwo ekoagroturystyczne

Osławica 5, 38-543 Komańcza

O obiekcie

 Witamy w Ohanadal...

Nasze gospodarstwo ekoagroturystyczne położone jest w dolinie rzeki Osławy i potoku Osławicy, kilka kilometrów od Komańczy. Osława ma swoje źródło na południowo-zachodnich stokach Matragony w granicznym paśmie Bieszczadów.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne Ohanadal znajduje się we wsi Osławica (49°17?30?N 22°04?10?E) położonej na wysokości 568 - 572 metrów n.p.m. w górnym biegu Osławy przy drodze z Komańczy do Cisnej. Od zachodu sąsiaduje z lesistym Terpiakiem, a na wschodzie z Jasieniową.

Ja i Waldek mamy pasję tworzenia i życia. Owocem tej pasji są zwierzęta, które hodujemy i przytulne gospodarstwo agroturystyczne - Serowa Zagroda. W gospodarstwie zadania są podzielone, choć niektóre wykonujemy wspólnie. Na co dzień Waldek zajmuje się zwierzętami oraz zabezpiecza zapasy na zimę. Krowy i kozy słuchają jego ulubionej muzyki. Dzięki temu mleko jest jeszcze pyszniejsze. Ja przetwarzam to mleczko w serki, zbieram jajka i piekę chleb? Wszystkie produkty wytwarzamy według tradycyjnych receptur.

Oferujemy:
- wyjątkowe dojrzewające sery kozie
- sery krowie moczone w wódce i owijane w liście chrzanu
- masło itp

Ohanadal - to wymarzone miejsce na odpoczynek wiosenny, letni, jesienny i zimowy.

Cennik

Udogodnienia

Gospodarz wkrótce uzupełni listę udogodnień. Nie zwlekaj i wyślij wiadomość.

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Wyróżnienia i nagrody

7 lat w serwisie

Lokalizacja

Osławica 5, 38-543 Komańcza

Kontakt

Pobliskie noclegi, które także mogą Ci się spodobać

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.