Nowy Jantar. Komfortowe pokoje z wyżywieniem, basenem, atrakcjami

Rybacka 12, 82-103 Jantar
Prywatna łazienka
Stworzony dla rodzin

O obiekcie

Jesteśmy grupą pasjonatów natury i wszelkich z nią związanych aktywności. Najwyższą wartością jest dla nas kontakt z przyrodą i dbałość o dobre samopoczucie - tak na ciele, jak i na duchu. W życiu zawodowym jesteśmy specjalistami w pozornie różnych branżach – od dietetyki, przez ekologię po naturoterapię. W "Nowym Jantarze” – naszym zdrowotnym projekcie - łączymy swoją wiedzę i zaangażowanie dla wspólnego celu, jakim jest dla nas dobro naszych Kuracjuszy.

W tym właśnie miejscu tworzymy małą ostoję, przystań do której chcemy zaprosić również Was – naszych Gości. Abyście poczuli się jak u siebie w domu, a jednocześnie poznali dobrotliwy wpływ zdrowej żywności i diet na Wasze samopoczucie. Wszystko to zadzieje się wśród zieleni, z udziałem w naszych warsztatach, wykładach i leśnych spacerach z pogadankami na interesujące, życiowe tematy.

Kochamy miejsce, w którym przyszło nam żyć i pracować. Dlatego robimy wszystko, by każda osoba, która przebywa w naszym ośrodku była nie tylko zadowolona z pobytu. Chcemy by poczuła się częścią tego miejsca i współtworzyła je.
Pomoże w tym nasza pomocna kadra, która ma wieloletnie doświadczenie w pracy w ośrodkach wypoczynkowych i placówkach zdrowotnych.

Zapraszamy na turnusy zdrowotne:

- z dietami oczyszczającymi
- postami na płynach
- z rehabilitacją

Do każdego turnusu dobieramy dla Was pakiet unikalnych, wartościowych warsztatów i wykładów na temat dobroczynnego wpływu diet i natury na nasz organizm.
Organizujemy wieczorki filmowe, panele dyskusyjne i zawody w grach planszowych.

Cennik

Przydatne informacje

Zameldowanie
Po 12:00
Wymeldowanie
Przed 10:00
Zadatek przy rezerwacji
Jest podstawą potwierdzenia rezerwacji. Wynosi 50% wartości rezerwacji i jest płatny z góry po potwierdzeniu dostępności przez gospodarza. Pozostałą kwotę zapłacisz po przyjeździe do obiektu.
Odwołanie rezerwacji
Bezpłatne odwołanie rezerwacji przed wpłatą zadatku. Po wpłacie zadatku opłata rezygnacyjna wynosi 50% wartości rezerwacji.
Akceptowane formy płatności w obiekcie
Karty płatnicze
Inne
Organizujemy turnusy oczyszczające trwające minimum 7 dni, a na pierwszy pobyt wypoczynkowy z tego typu dietą zalecamy wybrać pakiet 14-dniowy.

Udogodnienia

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

Rybacka 12, 82-103 Jantar

Kontakt

Pobliskie noclegi, które także mogą Ci się spodobać

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.