Zagroda Sierakowo | blisko parków krajobrazowych

SIERAKOWO, 9, 73-130 Dobrzany
Prywatna łazienka

O obiekcie

Wieś Sierakowo gmina Dobrzany. Cudowna wiejska osada, z \"rozstrzelonymi\" z dala od siebie domami, w otulinie Ińskiego Parku Krajobrazowego, w okolicy jeziora Sierakowskiego nad rzeczką Reczycą.

Krajobraz górzysty, pomorenowy. Grzyby, ryby i.t.p. Po prostu sielanka.

Budynek Nr 9 zbudowany w latach 20-tych dwudziestego wieku, w którym nie palimy tytoniu i o to samo upraszamy gości.

Do dyspozycji 2 pokoje po dwa miejsca sypialne z WC i łazienkami - wspólna kuchnia. 2 pokoje po dwa miejsca sypialne ze wspólnym WC i łazienką oraz kuchnią. Wysokie poddasze z 8-cioma miejscami do spania oraz samodzielna kuchnia (gaz) a także WC łazienka z wanną. Możliwe dostawki. Centralne ogrzewanie, ciepła woda. Lodówka, Internet (Wi-FI) Całość o powierzchni 115 m2.

Osobne niezależne wejście do kwatery.

Całość posesji ogrodzona betonowym ogrodzeniem stąd pełne bezpieczeństwo zamieszkania i parkowania pojazdów.

Dojazd od \"10-tki\" Szczecin - Warszawa na odcinku Recz - Suchań. Od Szczecina w Suchaniu zjazd na Dobrzany i dojazd do Tarnowa dalej Modrzewa i Sierakowa. Lub od Warszawy przez Recz i w Wapnicy skręt na Dobrzany a po przejechaniu 3 km skręt w lewo do Sierakowa.
Połączenie autobusami PKS na trasie Szczecin - Stargard Szczeciński - Suchań - Recz i odwrotnie. Dojazd do przystanku Wapnica w odległości 3 km od Sierakowa.
Połączenie kolejowe PKP na trasie Szczecin - Stargard Szczeciński - Kalisz Pomorski- Wałcz – Piła i odwrotnie . Można dojechać szynobusem do stacji kolejowej Ognica znajdującej sie około 1,5 km od Sierakowa.

Cennik

Przydatne informacje

Zadatek przy rezerwacji
Jest podstawą potwierdzenia rezerwacji. Wynosi 20% wartości rezerwacji i jest płatny z góry po potwierdzeniu dostępności przez gospodarza. Pozostałą kwotę zapłacisz po przyjeździe do obiektu.
Odwołanie rezerwacji
Bezpłatne odwołanie rezerwacji przed wpłatą zadatku. Po wpłacie zadatku opłata rezygnacyjna wynosi 20% wartości rezerwacji.
Zwierzęta
Zwierzęta są akceptowane

Udogodnienia

Opinie

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

SIERAKOWO, 9, 73-130 Dobrzany

Kontakt

Pobliskie noclegi, które także mogą Ci się spodobać

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.