Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Stargard Szczeciński - noclegi

 • Pokaż mapę

  Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  Nadal szukasz noclegu?

  Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

  Dodaj ogłoszenie

  Pogoda w Stargardzie Szczecińskim

  Prognoza pogody na dziś (05-12-20)

  6 °C
  Temperatura odczuwalna
  -0 °C
  Temperatura minimalna
  1 °C
  Temperatura maksymalna
  7 °C
  Wiatr
  7 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1002 hPa
  Wilgotność
  81%

  O Stargardzie Szczecińskim

  Architektura w Stargardzie Szczecińskim pochodzi głównie z okresu późnego gotyku, jedynie niewielka część jest w stylu barokowym. W przeważającej części materiał budowlany to średniowieczna cegła, dzięki której nietynkowane elewacje mają charakterystyczną ciemnoczerwoną barwę. Właśnie ze względu na to zabytki w Stargardzie znajdują się Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Miasto można poznać i zwiedzać między innymi przemierzając trzy piesze szlaki turystyczne: Stargardzki Szlak Staromiejski Stargard – Klejnot Pomorza, Szlak Anny Jagiellonki oraz Szlak im. Hetmana Stefana Czarnieckiego. Stargard oferuje także kilka tras rowerowych i punktów widokowych.

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.