Urokliwy domek u podnóża Beskidów

Gazowników 12, 43-438 Brenna
Obiekt na wyłączność
Prywatna łazienka
Bezpłatna zmiana terminu

O obiekcie

Oferujmy dla naszych Gości przytulny, urokliwy, w pełni wyposażony, całoroczny, wygodny domek dla 6 osób z własnym parkingiem i ogrodem w spokojnej górskiej dolinie otoczonej lasami w okolicy oferującej wiele form aktywnego wypoczynku.

Domek znajduje się w malowniczej dolinie Jatny, noszącej nazwę od przepływającego przez nią potoku, w cichej i ustronnej okolicy z dala od tętniącej gwarem wsi Brenna, położonej o podnóża Beskidów. Dojazd do domku drogą asfaltową możliwy jest przez cały rok. Na posesji dostępny jest wygodny, prywatny parking.

Domek i osiedle wtopione są w otaczającą przyrodę a sąsiedztwo wzgórz, lasów, pól, potoku i strumieni tworzy niepowtarzalny koloryt zmieniający się wraz z porami roku. Sąsiedztwo bogatej przyrody na wyciągnięcie ręki oraz „otwarcie” domku poprzez okna, balkon i taras w ogrodzie na otaczającą przyrodę dodaje mu niepowtarzalnego uroku.

Oferujemy pobyt w piętrowym domku z poddaszem i antresolą, gdzie do dyspozycji Gości mamy 3 sypialnie, przeszklony salon otwarty na słoneczny balkon, w pełni wyposażona kuchnię z aneksem jadalnym oraz dwie łazienki. Domek jest ogrzewany i wyposażonych w bezprzewodowy dostęp do internetu. Do dyspozycji jest również ogród z tarasem (częściowo zadaszonym).

Domek sam w sobie daje możliwość wypoczynku a jego położenie stanowi wyśmienitą bazę dla uprawiania aktywnego wypoczynku w formie pieszych wędrówek górskich, spacerów i biegania o różnorakim stopniu trudności, jak również wycieczek rowerowych. Brenna położona jest w rozległej dolinie rzeki Brennicy i jej dopływów z kilku otaczających ją dolin. Grzbietami górskimi graniczy ze Szczyrkiem, Wisłą i Ustroniem.

Oferujemy wynajęcie całego domku do wyłącznego użytku Gości dla maksymalnie 6 osób w opcja dla 2-, 4- lub 6 osób . W dniu przyjazdu doba rozpoczyna się o godzinie 17 natomiast kończy się w dniu wyjazdu o godzinie 10. Obiekty gastronomiczne znajdują się w odległości ok. 500m idąc w dół doliny, zaś obiekty handlowo – usługowe znajdują się w odległości ok. 800 i 1200m

Przydatne informacje

Zameldowanie Po 17:00
Wymeldowanie Przed 10:00
Zwierzęta
Zwierzęta nie są akceptowane
Palenie
Palenie jest zabronione
Akceptowane formy płatności
Przelew
Możliwe dodatkowe opłaty
Opłata miejscowa (za dobę za osobę): 2 zł, kaucja zwrotna (za dobę): 200 zł.
Zadatek przy rezerwacji
Jest podstawą potwierdzenia rezerwacji. Wynosi 30% wartości rezerwacji i jest płatny z góry po potwierdzeniu dostępności przez gospodarza. Pozostałą kwotę zapłacisz 7 dni przed przyjazdem do obiektu.
Odwołanie rezerwacji
Bezpłatne odwołanie rezerwacji przed wpłatą zadatku. Po wpłacie zadatku opłata rezygnacyjna wynosi 30% kosztu pobytu.
Parking
 • prywatny
 • liczba miejsc parkingowych: 3
 • na terenie obiektu
 • bezpłatny
 • nie wymaga rezerwacji miejsc
 • dodatkowe cechy parkingu: zamknięty, na posesji obiektu
Inne
Chcąc zapewnić Państwu spokojny i bezpieczny wypoczynek, prosimy o zapoznanie się i stosowanie reguł opisanych w niniejszym regulaminie, który określa warunki, na których można dokonać rezerwacji i wynajmu Domku. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu wynajmu Domku i reguł jego właściwego i bezpiecznego użytkowania.
aktualizacja regulaminu obowiązuje od 9.05.2022

pojęcia użyte w regulaminie:
Domek ? część budynku mieszkalnego stanowiąca parter i poddasze prezentowane na stronie Sprawdź dostępność
Wynajmujący ? FU Masterplan Jerzy Wilk NIP 627- Sprawdź dostępność
Osoba rezerwująca ? osoba zainteresowana najmem Domku
Najemca ? osoba, która wpłaciła Zadatek tym samym zobowiązując się do przestrzegania niniejszego Regulaminu.

REGULAMIN REZERWACJI, PŁATNOŚCI I UŻYTKOWANIA DOMU

I. REZERWACJA I PŁATNOŚCI
1. Wynajem dotyczy każdorazowo części Domku opisanej w szczegółowej ofercie najmu, przesłanej mailowo Osobie rezerwującej.
2. Domek przeznaczony jest dla maksymalnie 6 osób (w tym dzieci) w opcjach dla 2-, 4- lub 6 osób (w zależności od udostępnianych pomieszczeń opisanych w szczegółowej ofercie najmu; wyposażenie poszczególnych pomieszczeń przedstawia załącznik 1 do regulaminu). Obowiązuje bezwzględny zakaz najmu dla większej ilości osób.
3. Minimalny czas najmu wynosi 2 (dwie) doby hotelowe. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 17:00, a kończy o godzinie 10:00.
4. Rezerwacja wstępna. Rezerwacji wstępnej można dokonać telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail.
Przy rezerwacji wstępnej należy określić termin pobytu oraz liczbę osób. Rezerwacja wstępna następuje po potwierdzeniu w formie mailowej dostępności Domku na podstawie jednoznacznej deklaracji Wynajmującego wyrażonej w wiadomości e-mail i obowiązuje przez następne 24 godziny.
5. Rezerwacja gwarantowana następuje po przesłaniu przez Osobę rezerwującą, za pośrednictwem poczty e-mail na adres e-mail: Sprawdź dostępność potwierdzenia dokonania wpłaty Zadatku. Od chwili dokonania Rezerwacji wstępnej, czas na wniesienie zadatku wynosi 24 godziny. Brak wpłaty zadatku we wskazanym terminie skutkuje anulowaniem Rezerwacji wstępnej.
6. Zadatek każdorazowo stanowi 30% kwoty kosztu całego pobytu.
7. Wpłata Zadatku jest równoznaczna z zawarciem umowy najmu pomiędzy stronami na zasadach określonych w niniejszym regulaminie. Osoba rezerwująca dokonując wpłaty Zadatku potwierdza zapoznanie się z niniejszym Regulaminem i akceptuje warunki w nim zawarte.
8. Wniesienie zadatku realizowane jest na rachunek bankowy o numerze: ...............; w tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko Osoby rezerwującej, numer telefonu kontaktowego, datę rozpoczęcia i zakończenia pobytu oraz deklarację ilości Osób (w tym dzieci) korzystających z najmu Domku.
9. W przypadku rezygnacji Najemcy z rezerwacji z przyczyn niezależnych od Wynajmującego, zadatek nie podlega zwrotowi.
10. Kaucja pobierana jest na czas pobytu w wysokości 30% opłaty stanowiącej całkowity koszt pobytu i stanowi zabezpieczenie na wypadek pogorszenia stanu Domku, jego wyposażenia, terenu posesji w trakcie pobytu Najemcy. Kaucja zwracana jest przelewem na konto Najemcy w terminie 3 dni roboczych od zakończenia pobytu, pod warunkiem, że stan Domku, wyposażenia Domku oraz terenu posesji jest niepogorszony tj. taki sam, jak w chwili wydania Najemcy, z uwzględnieniem zwykłego zużycia wynikającego z prawidłowego użytkowania.
11. Całość kwoty stanowiącej koszt pobytu wraz z kaucją należy uregulować na rachunek bankowy o numerze: ............... z góry najpóźniej na 7 dni roboczych przed rozpoczęciem pobytu. W przypadku gdy Najemca nie dokona wpłaty w wyznaczonym terminie, Wynajmujący zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia umowy.

II. ZAKWATEROWANIE
1. Najemca zobowiązany jest poinformować Wynajmującego o planowanej godzinie przyjazdu do Domku, najpóźniej na 24 godziny przed rozpoczęciem pobytu.
2. W przypadku skrócenia okresu pobytu przez Najemcę, kwota za niewykorzystany okres nie jest zwracana.
3. W przypadku nieprzybycia Najemcy w wyznaczonym terminie, rezerwacja gwarantowana ulega anulowaniu o godzinie 11:00 dnia następnego, a wniesiony zadatek nie podlega zwrotowi. Pozostała kwota stanowiąca koszt pobytu, zostanie odesłana na konto Najemcy w terminie do 3 dni roboczych od daty anulowania rezerwacji gwarantowanej.
4. Istnieje możliwość przedłużenia pobytu za dodatkową opłatą wyłącznie w przypadku braku wcześniejszych rezerwacji wstępnych Domku przez inne Osoby rezerwujące.
5. Zakwaterowanie i wykwaterowanie następują w Domku w obecności Wynajmującego lub osoby przez niego upoważnionej.

III. POBYT
1. Najemca jest zobowiązany do utrzymania ogólnego porządku w pokojach i miejscach przeznaczonych do użytku wspólnego Domku oraz na posesji.
2. Wynajmujący wraz z Domem oddaje do użytku Najemcy oraz osób z nim przebywających teren posesji.
3. Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo i zdrowie osób korzystających z Domku oraz terenu posesji. Całkowitą odpowiedzialność ponosi Najemca oraz osoby z nim przebywające.
4. Najemca nie ma prawa użyczać albo oddawać Domku w podnajem innym Osobom. Ujawnienie zdarzenia opisanego w zdaniu poprzednim daje Wynajmującemu prawo do natychmiastowego wypowiedzenia umowy z wszystkimi konsekwencjami bez konieczności zwrotu wniesionej przez Najemcę opłaty stanowiącej koszt pobytu.
5. W przypadku przekroczenia (deklarowanej podczas rezerwacji) liczby osób korzystających z Domku daje Wynajmującemu prawo do natychmiastowego wypowiedzenia umowy bez konieczności zwrotu wniesionej przez Najemcę opłaty stanowiącej koszt pobytu.
6. Najemca jest zobowiązany niezwłocznie po zakwaterowaniu zgłosić Wynajmującemu jakiekolwiek uszkodzenia, zniszczenia mebli, urządzeń i wyposażenia Domu. Wynajmujący dopuszcza możliwość stwierdzenia uszkodzeń tzw. ukrytych. Brak zastrzeżeń Najemcy co do stanu Domku, jego wyposażenia oraz terenu posesji, w ciągu 1 godziny po zakwaterowaniu oznacza, że wszelkie uszkodzenia wykryte po tym momencie stanowić będą odpowiedzialność Najemcy.
7. Najemca ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia, zniszczenia mebli, urządzeń i wyposażenia Domku zaistniałych podczas pobytu, niezależnie od winy umyślnej lub nieumyślnej Najemcy oraz osób z nim przebywających.
8. Najemca ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za przebywające z Nim Osoby (w tym dzieci).
9. Korzystający z Domku zobowiązani są do przestrzegania zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego:
a. w Domku i na balkonie obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu i e-papierosów,
b. w Domku nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub urządzeń zasilanych energią elektryczną lub gazową, nie będących stałem wyposażeniem Domku i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych,
c. zabrania się wnoszenia do Domu materiałów łatwopalnych, materiałów wybuchowych oraz materiałów o nieprzyjemnym zapachu.
d. w Domku, na balkonie oraz w ogrodzie palenie grilla jest zabronione.
10. Najemca nie ma prawa dokonywać jakichkolwiek napraw lub czynić jakichkolwiek nakładów lub zmian w Domku. O konieczności dokonania napraw lub nakładów Najemca zobowiązany jest niezwłocznie poinformować Wynajmującego.
11. W przypadku wystąpienia usterek technicznych Najemca jest zobowiązany do niezwłocznego poinformowania o tym Wynajmującego lub osobę przez niego upoważnioną.
12. Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną lub innych rzeczy materialnych Najemcy.
13. Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za niedogodności spowodowane czasowym brakiem prądu.
14. Najemca zobowiązany jest używać Domku zgodnie z jego właściwościami i przeznaczeniem, w szczególności niedozwolone jest przestawianie łóżek w pokojach.
15. Najemca jest zobowiązany do korzystania z obuwia zamiennego wewnątrz Domku (nie chodzić w obuwiu typu obuwie górskie, buty narciarskie, snowboardowe lub inne, które mogłyby porysować lub uszkodzić drewnianą powierzchnię schodów i podłóg).
16. Najemca jest zobowiązany sprawdzić zamknięcie drzwi wejściowych, każdorazowo opuszczając Domek. Za rzeczy pozostawione w Domku Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności.
17. Parkowanie samochodów jest możliwe tylko w wyznaczonym miejscu wskazanym przez Wynajmującego. Obowiązuje bezwzględny zakaz wjazdu na teren posesji samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych Osób nie będących naszymi Gośćmi. Parking jest niestrzeżony i Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za kradzież lub zniszczenie samochodów i pojazdów należących do Najemcy bądź Osób mu towarzyszących.
18. Na terenie posesji obowiązuje cisza nocna w godzinach 22:00-8:00. W przypadku, gdy Najemca narusza spokój i/lub dobra sąsiadów oraz nie przestrzega powszechnie obowiązujących zasad współżycia społecznego oraz w przypadku uzasadnionej interwencji policji, Wynajmujący ma prawo do natychmiastowego wypowiedzenia umowy najmu bez konieczności zwrotu wniesionej przez Najemcę opłaty stanowiącej koszt pobytu.
19. Najemca zobowiązany jest do utrzymywania oraz zwrotu Domku w stanie niepogorszonym, co dotyczy w szczególności pozostawienia przed końcem pobytu:
a. umytych naczyń i sprzętów kuchennych,
b. opróżnienie lodówki z żywności Najemcy oraz jej wyczyszczenie,
c. pozostawienie otoczenia domku w stanie niepogorszonym.
Niedostosowanie się do powyższych zasad skutkuje potrąceniem kwoty 200 zł z kaucji na poczet sprzątania.
20. W Domku obowiązuje zakaz przebywania zwierząt.
21. Najemca przyjmuje do wiadomości, że:
21.1. cześć Domku w przyziemiu, nie objęta wynajmem stanowi odrębne, niezależne mieszkanie Wynajmującego do wyłącznego jego użytku w każdym czasie,
21.2. pomieszczenie na strychu/ antresoli nie jest objęte wynajmem i jest niedostępne dla Najemcy

IV. UBEZPIECZENIE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Cena usług świadczonych przez Wynajmującego Domek nie obejmuje ubezpieczenia pobytu Najemcy. Najemca (i Osoby z Nim przebywające w Domku i na terenie posesji) korzysta z usług na własne ryzyko. Za doznane urazy, szkody, zniszczenie majątku i kradzież bagaży w czasie całego pobytu, jak również za szkody spowodowane w zdrowiu i majątku osób trzecich, Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności.

V. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
1. Wynajmujący zastrzega sobie uprawnienie do nałożenia kary umownej w wysokości do 20% opłaty stanowiącej całkowity koszt pobytu w przypadku, gdy Najemca bądź osoby mu towarzyszące, w rażący oraz umyślny sposób naruszą postanowienia niniejszego regulaminu oraz powszechnie stosowane normy, w szczególności, gdy dokonają znacznej bądź nieodwracalnej szkody w Domku, jego wyposażeniu lub na terenie posesji, uporczywie naruszać będą ciszę nocną oraz zakłócać spokój sąsiadów, lub opóźnią wykwaterowanie. Nałożona kara umowna nie wyłącza możliwości dochodzenia przez Wynajmującego odszkodowania na zasadach ogólnych.
2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
3. W przypadku powstania sporu, strony zobowiązują się do podjęcia próby jego polubownego rozwiązania. W przypadku gdy powyższe nie pozwoli na osiągnięcie porozumienia, sądem właściwym dla rozpoznawania sporów pomiędzy stronami będzie sąd właściwy ze względu na miejsce zamieszkania Wynajmującego.

VI. RODO
Najemca wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)

ZAŁACZNIK 1 ? wyposażenie poszczególnych pomieszczeń:
1. przedsionek:
? wieszak
? półka na buty
2. kuchnia:
? dzbanek do gotowania wody
ekspres do kawy (kapsułki)
? sztućce, zastawa stołowa, garnki
? wbudowane urządzenia: lodówka, płyta kuchenna z okapem, zlewozmywak, zmywarka
3. aneks jadalny:
? stół
? krzesła w ilości osób wynajmujących
4. salon
? kanapa narożna
? dodatkowe miejsce do siedzenia
? telewizor
5. balkon:
? stół
? krzesła w ilości osób wynajmujących
6. łazienka parter:
? kabina prysznicowa
? toaleta
? umywalka z szafką
? wieszak
7. sypialnia parter:
? łóżko dwuosobowe
? stolik nocny
? lampa stojąca
? dodatkowa lampka nocna
? wieszak
8. sypialnie na poddaszu; w każdej:
? łóżko dwuosobowe
? stolik nocny z lampką
? dodatkowa lampka nocna
? wieszak
9. łazienka poddasze:
? kabina prysznicowa
? toaleta
? umywalka z szafką

Udogodnienia

Opinie gości

Ten obiekt nie posiada jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Lokalizacja

Gazowników 12, 43-438 Brenna

W pobliżu

 • Sklep spożywczy/supermarket 1200 m
 • Restauracja 800 m
 • Przystanek 1000 m
 • Dworzec 15 km
 • Szpital 28 m
 • Kawiarnia / bar 1800 m
 • Bazar / rynek 1800 m
 • Wyciąg narciarski 7 km
 • Stok 7 m
 • Szlak górski 500 m
 • Rzeka 100 m

Miejsca, które warto zobaczyć w okolicy

Noclegi w podobnych lokalizacjach

Szukaj wygodnie

Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

Rezerwuj bezpiecznie

Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Oszczędzaj pieniądze

W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.