Zagroda Żubrów
Zagroda Żubrów
Zagroda Żubrów
Zagroda Żubrów

Zagroda Żubrów

Opinie

 • 5
  Wyjątkowy Pobyt: luty 2021

  Super miejsce natura zwierząt piękne żubry Pawie chodzą na lądzie Polecam miejsce

  Marcin J. • 20.02.2021
 • 1
  Pobyt: lipiec 2020

  Tam oprócz kilku żubrów i jeleni oraz lisa nic nie ma... nie warte takich pieniędzy. NIE POLECAM

  M.B • 06.08.2020
 • 5
  Wyjątkowy Pobyt: lipiec 2012

  Byłem w Białowieży i w Pszczynie i każde miejsce ma swój urok. W Pszczynie wszystko jest nowsze, widać zaprzęgniętą nowoczesną technikę, prezentacje multimedialne, żeby turysta mógł podziwiać zarówno na żywo zwierzęta, jak i dowiedzieć się czegoś na ich temat. Białowieża stoi dopiero przed tymi zmianami (a może już się tam coś zmieniło, w końcu dawno nie byłem). Może jednak z punktu widzenia istnienia parku narodowego nie można tam zorganizować żubrom takiej zagrody jak w Pszczynie... Nie wiem, takie tylko domysły snuję

  10.06.2013
 • 5
  Wyjątkowy Pobyt: sierpień 2010

  Jechałem tam bez przekonania,myśląc że to jeszcze jedno mini zoo.Tymczasem jest to najlepiej urządzony obiekt tego typu w Polsce.Niewielką liczbę prezentowanych gatunków uzupełnia wspaniała ekspozycja trofeów i wypchanych egzemplarzy.Po za tym jest to obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.Znacznie lepiej tu przyjechać,niż do Rezerwatu Pokazowego pod Białowieżą.

  04.10.2010
 • Bardzo ładnie urządzony zoopark przez władze miasta z dofinansowaniem Unii Europejskiej.Prezentowane są zwierzęta leśne z wyróżnieniem żubra.Po środku zorganizowane muzeu m wypchanych zwierząt,mini skansenem i salką 3D.Szczególnie polecam rodzicom z dziećmi i niepełnosprawnym.Cena biletu umiarkowana.Kilkaset metrów dalej park otaczający pszczyński pałac.

  25.07.2010

Lokalizacja

4
Bardzo dobry na podstawie 5 opinii