Pszczyna - noclegi

 • Bon turystyczny

  Sposób rezerwacji

  Elastyczna rezerwacja

  Typ miejsca:

  Rodzaj zakwaterowania:

  Cena:

  Wybierz termin pobytu i liczbę gości, aby filtrować po cenie.

  Lokalizacja

  Z oceną

  Udogodnienia:

  Oferty okazjonalne:

  Przeznaczenie:

  Nadal szukasz noclegu?

  Dodaj ogłoszenie, a obiekty noclegowe z wolnymi miejscami zgłoszą się do Ciebie!

  Dodaj ogłoszenie

  Pogoda w Pszczynie

  Prognoza pogody na dziś (15-04-21)

  1 °C
  Temperatura odczuwalna
  -3 °C
  Temperatura minimalna
  1 °C
  Temperatura maksymalna
  2 °C
  Wiatr
  5 m/s
  Opady
  0 mm
  Ciśnienie
  1022 hPa
  Wilgotność
  97%

  O Pszczynie

  Perła Górnego Śląska, właśnie tak opisuje się we wszystkich przewodnikach Pszczynę. Wyrosła ona na szlaku kupieckim prowadzącym handlarzy z Krakowa, aż do południowych krajów Europy. Bogata historia miasta sięga początków państwa polskiego zachwycając i pobudzając wyobraźnię każdego odwiedzającego. Przepiękny zamek znajdujący się w parku krajobrazowym, jest od wieków wizytówką Pszczyny, tak jak średniowieczny rynek wraz ze Starym Miastem i ratuszem.

  Kto nie chciał by wypić kawy napawając oczy pięknem dawnej zabudowy, wybrać się na wędrówkę po Pszczyńskim Lesie, bądź Szlakiem Kościołów Drewnianych, chronionych ze względu na swój wyjątkowy charakter i unikatową architekturę. Więc nie pozostaje nic innego jak zaprosić Państwa do Pszczyny Perły Górnego Śląska, krainy gościnności i… a zresztą póki się tam nie wybierzecie to i tak nam nie uwierzycie. Plecaki w dłoń, kierunek Pszczyna!

  Szukaj wygodnie

  Stawiamy na proste i wygodne rozwiązania w wyszukiwaniu noclegów. Użyj praktycznych filtrów. Zarezerwuj online lub zadzwoń do gospodarza.

  Rezerwuj bezpiecznie

  Obsługa instytucji płatniczej, weryfikacja obiektów i ochrona transmisji certyfikatem SSL to gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

  Oszczędzaj pieniądze

  W Noclegowo nie ma opłat za obsługę rezerwacji, a przejrzystość cen to nasz priorytet. Łączymy komfortowy wypoczynek z przystępnymi cenami.