Pałac - Mały Wawel
Pałac - Mały Wawel
Pałac - Mały Wawel
Pałac - Mały Wawel
Pałac - Mały Wawel
Pałac - Mały Wawel
Pałac - Mały Wawel

Pałac - Mały Wawel

Opinie

 • <p>Niestety wejście nawet na teren zewnętrzny jest płatny. Bilety ulgowe są, ale ich cena nie r&oacute;żni się znacząco od normalnych. Na zdjęciu znajduje się pełny cenni k bilet&oacute;w.</p>

  27.05.2015
 • Bardzo łady pałacyk i tyle . Byłem 31 sierpnia i trwały przygotowania do dożynek więc turyści byli na tw ,drugim planie" , przewodniczki nie przychodziły o wyznaczonych g odzinach a już ta która ,,oprowadzała,, po zamku strasznie nie miła dawała dwie minuty na zobaczenie eksponatów w danym pomieszczeniu !!! dwie minuty i dalej ... dalej .W pomieszczeniach zastawione stoły z rosołem i ...dalej ..dalej .Safari bizon dumnie brzmiąca nazwa to przejażdżka na łąkę z bizonami - tam 5 minut opowieści pani przewodnik , popatrzenie na pasące się w dali bizoniki i na tym koniec .Niestety nie polecam takich przereklamowany ch atrakcji .Pozdrawiam. ps . o ulgowych biletach można zapomnieć - NIE ma .

  04.09.2014
 • 1
  Pobyt: sierpień 2014

  Bardzo łady pałacyk i tyle . Byłem 31 sierpnia i trwały przygotowania do dożynek więc turyści byli na tw ,drugim planie" , przewodniczki nie przychodziły o wyznaczonych g odzinach a już ta która ,,oprowadzała,, po zamku strasznie nie miła dawała dwie minuty na zobaczenie eksponatów w danym pomieszczeniu !!! dwie minuty i dalej ... dalej .W pomieszczeniach zastawione stoły z rosołem i ...dalej ..dalej .Safari bizon dumnie brzmiąca nazwa to przejażdżka na łąkę z bizonami - tam 5 minut opowieści pani przewodnik , popatrzenie na pasące się w dali bizoniki i na tym koniec .Niestety nie polecam takich przereklamowany ch atrakcji .Pozdrawiam. ps . o ulgowych biletach można zapomnieć - NIE ma .

  04.09.2014
 • 5
  Wyjątkowy Pobyt: lipiec 2013

  Rewelacyjne miejsce, super kompleks dla dzieci i dorosłych. Wykupiliśmy wszystkie atrakcje. Zwiedzanie pałacu nieciekawe, nie ma w nim nic interesującego. Za to lochy świ etne, dziecku bardzo się podobały. Ciekawie zrobione. Potem wycieczka do bizonów traktorem. Na koniec dodatkowo płatny labirynt - koniecznie trzeba iść z dzieckiem, bo samo nie da sobie rady. Do tego plac zabaw i przepyszne, niedrogie jedzenie. Same plusy. Obowiązkowy punkt do zobaczenia. Polecam. Można kupić sobie jedzenie z bizona np. pizzę z bizone lub kiełbasę czy kabanosy z bizona do domu.

  22.08.2013
 • 5
  Wyjątkowy Pobyt: sierpień 2010

  Miejsce dobre na odpoczynek. Przed pałacem można zrobić sobie zdjęcie na bizonie. Do stada bizonów jeździ specjalny bizon bus, który podjeżdża na prawdę blisko. Również c iekawy jest labirynt. Ponad to można dobrze zjeść i pobawić się na placu zabaw ;)

  07.08.2010
 • 5
  Wyjątkowy Pobyt: lipiec 2009

  Dwa razy już tam byłem. Za pierwszym razem był wielki piknik i przegapiłem stado bizonów. Z roku na rok coraz bardziej okazale wygląda labirynt z kukurydzy. W zeszłym rok u labirynt zrobiony był w kształcie Koziołka Matołka na znak współpracy z Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie. Kształt ten można było jedynie zobaczyć z lotu ptaka

  26.03.2010
 • Pałac w Kurozwękach zwany Małym Wawelem, to rezydencja stanowiąca dzisiaj wymieszanie różnych stylów architektonicznych sięgająca sześciu stuleci. Znajduje się tu pamięt ający średniowiecze otoczony fosą zamek z krużgankowym dziedzińcem i późnobarokową fasadą. W zabytkowych wnętrzach mieści się pensjonat, oraz sale konferencyjne na 120 osób i restauracja. Główną atrakcję stanowi jedyne w Polsce stado bizonów amerykańskich oraz mini zoo, w którym można zobaczyć m in. kozy, świnki wietnamskie, bawoła szkockiego i inne zwierzęta. Na miejscu organizowane są przejażdżki bryczką, jazda konna, grill. W okresie od lipca do października niewątpliwą atrakcją jest labirynt z kukurydzy. Spacer po labiryncie, który osiąga wysokość do 2,5 m z pewnością będzie świetną zabawą i dostarczy każdemu niezapomnianych przeżyć.

  25.03.2010

Lokalizacja

4
Bardzo dobry na podstawie 5 opinii