Kwatery prywatne w Zakopanem

Wyświetlone: 1 - 10 z 60
 • Pokoje Gościnne Wesoła Chatka
  45 - 80 zł /os.
  Zakopane , Krupówki 37A
  Krupówki- Wesoła, Chatka - Oferta specjalna Kwiecień-Maj-Czerwiec powyżej 4 noclegów od 45 zł/os. „Wesoła... Więcej »
102030 wyników na stronie
 • 2015-05-22 17:24:44
  Promienna 500 m od Krupówek i Aquaparku Promienna 500 m od Krupówek i Aquaparku
  Polecamy! Kontakt z właścicielami bardzo dobry, możliwość wyboru pokoju, rady ze strony wlascicieli. Czysto, ciepła woda, bardzo wygodne łóżko (chcemy takie w domu) a przede wszystkim super lokalizacja za przystępna cenę, nie ma problemu z pozostawieniem samochodu, ogromny luz, spokój. Polecamy :)
  Lokalizacja: 5 Wyposażenie: 4 Czystość: 5 Obsługa: 5 Jakość a cena: 5
  Ocena: 4.8 / 5
  Termin pobytu: maj 2015
  Wieczorek
  Odpowiedź obiektu:
  Dziękujemy i zapraszamy ponownie! Proszę pamiętać, że dla stałych gości mamy 10% zniżki. Łóżko możemy załatwić ;)
 • 2015-05-17 13:42:40
  Promienna 500 m od Krupówek i Aquaparku Promienna 500 m od Krupówek i Aquaparku
  Nacięliśmy się na fajne zdjęcia i opisy Willi w internecie. Rzeczywistość jest trochę inna. W domu są szczury które biegają po nocach po pokoju to po pierwsze. Po drugie właściciela cały czas nie ma, nie można mu nawet o tym powiedzieć. Stan łóżek tragiczny, w pokoju w którym byliśmy nie można było otworzyć okna (wisiała karteczka... zobacz więcej
  Lokalizacja: 4 Wyposażenie: 1 Czystość: 1 Obsługa: 1 Jakość a cena: 1
  Ocena: 1.6 / 5
  Termin pobytu: maj 2015
  Piotr
  Odpowiedź obiektu:
  Dobrze, że tylko szczury, bo czasem biegają po pokojach kozłowate hieny i szablozębne tarantule i atakują tych, co zostawiają resztki jedzenia pod łóżkiem ;) Kaloryfer nie grzeje, gdy jest ponad 21 stopni i kręcenie pokrętłem niczego nie zmieni raczej...Właściciel mieszka w apartamencie nr 1 i nie ma zwyczaju nachodzić gości, w razie potrzeby wystarczyło zapukać albo zadzwonić (numer ma każdy kto u nas gości). A łóżko rzeczywiście fatalne: ten antyk pochodzi z Prowansji, gdzie spała w nim tamtejsza hrabina, więc trochę lat ma i nie może się równać z tapczanem z marketu, typowym wyposażeniem pokoi gościnnych. Niestety na zadowolenie gości w sprawach łóżkowych mamy mały wpływ, zależy to głównie od Nich samych...
 • 2015-05-05 15:43:45
  Tanie kwatery Tanie kwatery
  Bardzo mili gospodarze.Polecamy:)
  Lokalizacja: 4 Wyposażenie: 5 Czystość: 4 Obsługa: 5 Jakość a cena: 5
  Ocena: 4.6 / 5
  Termin pobytu: maj 2015
  ~beatapiskorz11
Wiosna Jazzowa Zakopane - muzyka z duszą

Wiosna Jazzowa Zakopane - muzyka z duszą

Każdego roku w stolicy polskich Tatr ma miejsce zakopiańskia fiesta jazzowa. Odbywa się w ramach United Europe Jazz Festival. Dla uczczenia Międzynarodowego Dnia Jazzu do Zakopanego przybędą sławny muzyki jazz, gospel, blues z różnych miejsc świata, między innymi z USA, Wielkiej Brytanii, Węgier, Czech i innych. Również polscy artyści zaprezentują swoje zdolności.
Tatrzański Bieg pod Górę - 1000 metrów na Kasprowy Wierch

Tatrzański Bieg pod Górę - 1000 metrów na Kasprowy Wierch

Nazwa brzmi groźnie, jednak chętnych nie brakuje, bo od 2008 roku zainteresowanych przybywa. Bieg organizowany jest przez Alpin Sport Zakopane, tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz Tatrzański Klub Narciarski Tatra Team. Organizatorzy co roku goszczą biegaczy z całej Polski oraz z zagranicy.
Czyste Tatry 2013 - możesz przyłączyć się do akcji

Czyste Tatry 2013 - możesz przyłączyć się do akcji

Już 6 lipca odbędzie się finał drugiej edycji akcji "Czyste Tatry". Wolontariusze ruszą na górskie szlaki sprzątać, promować odpowiedzialne zachowanie i szacunek do przyrody.
Zakopane, czyli kolebka polskiej turystyki i stolica Tatr

Zakopane, czyli kolebka polskiej turystyki i stolica Tatr

Ktokolwiek był choć raz w Zakopanem zawsze do niego wraca. To miasto ma w sobie coś z magii, zwłaszcza zimą – nic zatem dziwnego, że nazywane jest zimową stolicą Tatr. Tak jest w istocie, gdyż w zimie do dyspozycji przygotowane są liczne stoki i wyciągi narciarskie.

 • Szukaj na mapie
 • Dzielnice