Noclegi w górach

Wyświetlone: 1 - 10 z 1715
10 20 30 wyników na stronie

Mountain Marathon Śnieżka Run 1602 - biegiem na szczyt

Mountain Marathon Śnieżka Run 1602 to międzynarodowe zawody sportowe rozgrywane w jednej z najbardziej popularnych w ostatnich latach konkurencji - biegu górskim.

48. Sabałowe Bajania w Bukowinie Tatrzańskiej

48 edycja Festiwalu Folkloru Polskiego odbędzie się w Bukowinie Tatrzańskiej w terminie 13-17 sierpnia 2014. Początkowo festiwal powstały w 1967 roku miał być imprezą lokalną, jednakże z czasem jego zasięg rozszerzał się, by dziś osiągnąć status ogólnopolskiego konkursu instrumentalistów i śpiewaków.

W Kościelisku szusuj i zwiedzaj ciekawe miejsca

Kościelisko to naprawdę niezwykłe miejsce, gdzie można poczuć górski halny wiatr, napatrzeć się do woli na Giewont, który znajduje się niemal na wyciągnięcie ręki oraz nasłuchać się na zapas góralskiej muzyki. Wioska ta łączy bowiem Tatry i związaną z nimi turystykę i rekreację oraz żywotną wciąż góralska kulturę, która przejawia się niemal we wszystkich dziedzinach życia. W wielu Kościeliskich domach tworzy się piękne góralskie stroje: gorsety, spódnice i koszule, lub drewniane ryzowane kredensy i kuchenne zydle (krzesła). Tutaj mieszkają także lutnicy i twórcy szklanych obrazków, którzy niewątpliwie czerpią natchnienie z codziennego życia i pobliskich tatrzańskich impresji.

Szklarska Poręba - centrum sudeckiego narciarstwa

Szklarska Poręba to jeden z największych sudeckich kurortów sportów zimowych i letnich, leżący na pograniczu Karkonoszy z Górami Izerskimi. Początki miejscowości sięgają XIV w., kiedy to założono największą na Śląsku hutę szkła. Turystyka zaczęła się rozwijać w końcu XVIII w., na początku XX w. doprowadzono linię kolejową a w 1960 r. Szklarska Poręba uzyskała statut miasta.

Jak spędzić czas w Rzeszowie - miejsca, które musisz odwiedzić

Centrum Rzeszowa sprawia wrażenie spokojnego, a nawet nieco sennego miasteczka, a nie drugiego po Krakowie najważniejszego miasta południowo-wschodniej Polski. Tymczasem Rzeszów to istotny ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturalny, stolica województwa podkarpackiego i jedno z największych miast w regionie.
 • Lokalizacja
  0
  Ceny
  • ręczniki
  • sala konferencyjna
  • sauna
  + pokaż więcej
  Słowo kluczowe
 • Podregiony

 • Popularne w regionie

 • Oferty specjalne

Strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z polityką prywatności, aby zapewnić świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Ukryj ten komunikat [x]